Zawiechy przez które muszę resetować komputer. (CBFix)

Sprawa wygląda tak. Komputer który ma dość dobre parametry (4gb ram) został chyba zawirusowany (nie miałem działającego av) i teraz występują niemałe turbulencje czyli:

  1. Straaaaaasznie muli

  2. Po około 1-1.30 godzin użytkowania następuje lag. Nie da się nic otworzyć (gry, neta, notatnika) i tak jakby wyłącza się proces explorer. Znikają (robią się czarne) paski windowsa. Nawet guzik na klawiaturze który słurzy do Hibernacji nie pomaga. Działa tylko reset. Jeżeli np odpaliłem mozille i nagle lag to mozille moge używać. Ale po wyłączeniu lag. Nic nie da się odpalić i res.

  3. Włączam sobię coś i słyszę dźwięk. Wyłączam, włączam coś innego co daje muze i doopa… Cisza… Patrzę do moich urządzeń (mam Słuchawki Creative Fatality hs-1000 oraz Creative Blaster Kartę do głośników) a tam pisze “brak urządzeń”. Co dziwne słysze wszystkie dzwięki komunikatów windowsa przez ostatnio uzywane urzadzenie. Oczywiście NIE ZAWSZE kiedy coś włącze. Działa to tak jak pkt 2, po jakimś czasie po prostu pada… . Mówiąc krótko i na temat:

Włączam kompa >>> Użytkuje go z super lagami >>> po 1h jest Megalag (pkt 2) lub odłączenie urządzeń dzwięku (pkt 3)

Oto log z Combofixa

http://wklejto.pl/78380

Proszę was o pomoc, mam dosyć resetowania kompa co godzine :frowning:

Po pierwsze używać tylko i wyłącznie po wyraźnym zaleceniu eksperta. Obowiązkowe logi w dzisiejszych czasach to OTL + GMER.

Po drugie nie obejmuj linków do logów w żadne tagi.

  • [*:btf5855o]Pobierz OTL z jednego z tych linków:
    Mirror 1

OTL: http://wklejto.pl/78429

Gmer zostawie na noc włączony. Jutro dam log ale może już z OTLa bedzie coś wiadome…