Zawiechy systemu i rozłączanie internetu - LOG

Siemano :smiley: Ostatnio często zawiesza się system i rozłącza internet. Dzisiaj to nawet zepsuł mi się kosz :smiley: Nie idzie go otworzyć, nie idzie opróżnić i zniknął podpis. Daje LOG-a z OTL. http://wklej.to/FRa4

Pozdro :smiley:

VS

Otwórz notatnik i wklej w nim:

Zapisz jako hosts(bez dopisku .txt) potem wycinasz i wklejasz do: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc. Żeby to widzieć :

wejdź w Panel sterowania-> Opcje Folderów->Widok-> odptaszkuj: Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego, Ukryj rozszerzenia znanych typów plików oraz zaznacz: Pokaż ukryte pliki i foldery -> Zastosuj.

Pokaż również loga z Combofixa widzę, że go uzywałeś standardowo C:\Combofix.txt

Czystki w OTL:

Wklej w Custom Scans/Fixes:

Nowego loga już nie dawaj. daj jedynie ten z usuwania.Jedynie możesz sięprzeskanować Malwarebytes Anti Malware.OD dawna masz KIS’A? może on powodować zamulenie systemu. Jeżeli go odinstalujesz to możesz spróbować pary Microsoft Security Essentials+ Outpost firewall Free sam takiej pary używam i nie narzekam.

Tutaj log z usuwania http://wklej.to/WIYh. Jak mi się skończy licencja na KIS to może wypróbuję :smiley:

A z tą ikonką kosza idzie coś zrobić? :smiley: Nie mogę ani go otworzyć, ani opróżnić.

Start-> Uruchom…->CMD wklejasz:

powtarzasz dla każdej partycji czyli po kolei:

Po resecie kosze odtworzą się jako czyste. Podsumuj stan systemu czyli jak net hula czy muli komp

Wyłącz i włącz przywracanie systemu czyli prawoklik na Mój komputer ->właściwości->przywracanie systemu->zaznacz wyłącz przywracanie systemu->zastosuj->odznacz wyłącz przywracanie systemu->zastosuj->ok

Kliknij w OTL Clean UP

Przeskanuj się Malwarebytes anti Malware jeżeli coś zobaczy to usuń i pokaż log z tego.

Dzięki za pomoc :smiley: To czy komp chodzi lepiej okaże się dopiero po jakimś czasie. Pozdro xD

Troche się wymigasz. :wink: Robiłeś skan Malwarebytes Anti Malware? I co z tymi koszami?

Malwarebytes Anti Malware używam raz na jakiś czas, także się nie martw :smiley: a co do kosza to znalazłem wpis do rejestru, który go przywrócił. Pozdro :smiley: