Zawiesza mi się obraz

(Ziutka A) #1

kiedy włączam internet to automatycznie mi sie zawiesza cały obraz, pasek zadań normalnie działa tylko nic na ekranie nie idzie robić, co to moze być, napiszcie co mam z tym zrobic, moze to jakis wirus, ale sprawdzałam programem i niema virusa :P. prosze pomozcie mi

(Krzysiel) #2

Podaj man jaki masz system operacyjny może co zaradzimy, ps załšczasz internet ale przez jakš przeglšdarkę ?

(Ziutka A) #3

mam windows xp, i załączam internet przez Internet Explorer

kurcze odpiszcie ktoś co mam z tym zrobic, mam taki mały sposob >>> robie ctrl+Alt+delete i w zakładce procesy zamykam rundll35.exe albo cos takiego, i potem normalnie mi działa. Ale przeciez nie moge cały czas tak robic, jeszcze cos zepsuję. i przez to ze tak robię pewne strony www nie działaja :frowning:

(JNJN) #4

Jakim programem sprawdzane,na tej stronie masz wszystkie informacje potrzebne tylko czytać.

Podgląd zdarzeń co za błędy.

Wklej po scanowaniu log.

Przecież to się pisze w co drugim poście. CZYTAĆ.

(Ziutka A) #5

dajcie jakies namiary na te posty bo mi się niechce wogule forum otwierać z problemami, tu trafiłam przez przypadek i postanowiłam dodać nowy temat, bo myslałam ze ktoś mi pomoze i sie udało ale reszy nie umiem otworzyc, zacina mi sie

(JNJN) #6

Sciągnij Pande Platinium 7 i ad-aware 1.05 uaktualnij i zrób scan kompa później wklej log.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=11653

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=30

(Dmogila) #7

A może to karta graficzna? Sterownik? :lol:

(Ziutka A) #8

nic z tego nie rozumiem, co to jest ten log albo Log Hijackthis, chyba jestem za ciemna, sorry ale nie jestem najlepsza w sprawach kompa ale musze cos z tym zrobic bo nikt mi tego nie zorobi. Bardzo proszę opiszcie mi po kolei co mam zrobic, co sciagnąc. ale po kolei. Proszę i dzieki za pomoc

(wieszak) #9

Nie rozumiesz bo nie czytasz informacji zawartych w linkach wklejonych Ci przez JN.Na początek wykonaj skan Pandą.I czytaj czytaj czytaj .

A i jeszcze jedno nie jesteś tępa.Do walki ze "śmieciami" trzeba się uzbroić w cierpliwość.Spokojnie przeczytaj wszystkie rady.