Zawiesza się flash player

witam wszystkich

proszę o pomoc,bo jeśli chodzi o komputery to jestem zielona.Od pewnego czasu tzn od aktualizacji adobe flash playera do wersji 11.7 zaczęły się kłopoty z komputerem zawiesza się obraz i pokazuje komunikat"oops,problem" a potem każe odświeżać stronę.Oprogramowanie odinstalowałam i jeszcze raz zainstalowałam,nawet odinstalowałam microsoft silverlight bo czytałam gdzieś na forum że te dwa programy mogą się ze sobą kłócić,ale nie pomogło.Nie wiem co robić dalej i proszę o jakieś podpowiedzi i pomoc w zlikwidowaniu problemu.może dodam że córka gra na facebooku w grę o gotowaniu i uprawia jakąś farmę może te gry mają na to jakiś wpływ.Z góry dziękuję za wszelka pomoc i pozdrawiam serdecznie oraz życzę wszystkim miłego dnia

silverlight nie ma nic wspólnego z flash playerem można mieć go zainstalowanego nawet trzeba bo niektóre strony tego wymagają;]

jaką masz przeglądarke?;]

zainstaluj najnowszą wersje przeglądarki i adobe flash playera i powinno pomóc;]

podaj jeszcze jaki masz system operacyjny?

system mam windows 7 a przeglądarkę to mozilla firefox,adobe flash playera mam najnowszą wersję11.7

Instalowałeś też Adobe Shockwave Player?

Jeśli tak to odinstaluj.

nie mam Adobe Shockwave player a tak poza tym to ja kobitka jestem :smiley:

Shockwave jest potrzebne do prawidłowego wyświetlenia filmów i gier w przeglądarce, oraz activex adobe flash player dla Firefox, oraz Windows Media Player Firefox Plugin. To zestaw prawidłowy.