Zawiesza się komputer przy przeglądaniu www

Witam niedawno zakupiłem nowy komputer

Advanced Micro Devices 2420 MHz.

BIOS: AT/AT COMPATIBLE Date: 07/18/08

Total physical: 3326 MB. Used: 15%

Monitor Plug and Play

NVIDIA GeForce 9800 GT

Windows Home Edition spatchowany jest

Direct też nowy jest i sterwoniki zainstalowane tak samo

Problem jest taki, więc mogę sobie na kompie grać, przeglądać zdjęcia i robić tysiące rzeczy i nie dzieje się dosłownie nic wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku, problem pojawia się przy przeglądaniu stron www - komputer często się zawiesza (zostaje taki sam ekran, bez zmiany na niebieski) i nic się nie da zrobić po za restarem . Próbowałem już różnym wyszukiwarkami - to samo, skanowałem też system w poszukiwaniu wirusów - nic . Na dysku twardym nie ma zbyt wiele rzeczy i komputer nie jest zbytnio zaśmiecony więc nie wiem co może to powodować, więc proszę o jakieś rady, wskazówki, pomoc

Posiadam identyczny problem, posiadam internet radiowy (sieciówka: RA-Linka)

1)Jaki jest antywirus???

2)Jaka przeglądarka??

3)System był zainstalowany przy kupnie czy nie??

  1. Eset

2)Tnie się na każdej przeglądarce - IE/Mozilla/Opera/Chrome

3)System instalowałem sam

Praktycznie oprócz informacji o karcie i o jakimś tam problemie nic nie napisałeś.

Zerknij do podglądu zdarzeń, daj logi z dzienników aplikacja oraz system -> Instrukcja

Występują jakieś BSOD-y?

No i nikt nie pomyślał. Sprawdź czy karta sieciowa jest dobrze podłączona i czy kabelek nie jest uszkodzony. Posprawdzaj wszystko co jest związane z internetem (Kabelki, podłączenie, czy dostawca nie ma problemów i najważniejsze czy nie masz uruchomionych programów w tle które pobierają lub wysyłają). Posprawdzaj i daj wynik na forum. A i jeszcze sprawdź czy jak nic nie robisz w menadżerze zadań nie masz jakiegokolwiek wykorzystania łącza.