Zawiesza się laptop podczas łączenia się na skype

Witam!

Ostatnio zainstalowałam skype’a, n apoczątku chodził z trzy minuty i się zawieszał mi laptop. Następnego dnia zawieszał się już podczas próby nawiązani a łączności. Dodam, że odkąd zainstalowałam IE8 zamyka mi się przeglądarka od czasu do czasu, albo strona się całkiem blokuje tak,że nie mogę jej zamknąć ani odświerzyć. Laptop mam od dwóch miesięcy Fujitsu siemens, Windows Vista. Bardzo was proszę o pomoc.

Mogę się mylić co do skype’a, ale co do ie8, to wydaje mi się, że to wina jakiegoś szkodnika. Zainstaluj ten program, wykonaj nim pełne skanowanie i skasuj wszystko co ewentualnie wykryje. Możesz ewentualnie podać log z combofix, ale przed jego pobraniem wyłącz wszystkie programy do ochrony systemu, ponieważ program jest wykrywany jako szkodnik… Otrzymany log wklej na www.wklej.eu albo www.wklej.org i w poście podaj tylko link…

Sorki, ale nic to nie dało. Nadal mam problemy.

Wydaje mi się że jest to problem połączenia z internetem. Zainstaluj jakąś inną przeglądarkę sprawdź te same strony jak się to samo będzie dziać to może być to. Jak korzystasz z wifi zmień nadajnik na inny. W ustawieniach karty sprawdź zarządzanie energią. Przeskanuj w poszukiwaniu błędów w rejestrze CCLANER przeprowadź defragmentację dysku start>akcesoria> Wiersz polecenia(ppm uruchom jako administrator) defrag -c -w -f . Sprawdź ping też w wierszu polecenia wpisz np: ping www.dobreprogramy.pl To z takich podstawowych które nieraz na viscie pomagają.(Sam ją posiadam Vista HP) Jak nie pomoże będziemy kombinować. Pozdrawiam.