Zawiesza sie PC i pionowe pasy na ekranie

Mam taki problem. Podczas gry nie ważne w jaką gre gram to po jakimś czasie raz wcześniej a raz pózniej zacina mi się gra i pojawiają się pionowe pasy na ekranie w tym samym momencie zacina się też dzwięk i się powtarza, pomaga tylko restart pc a gdy oglądam filmy słucham muzy ogólnie jak nie gram to nic takiego się nie dzieje, nie ma żadnych objaw.

 

A więc tak,  co zrobiłem:

 

  • Sprawdziłem dysk programem HD tune czy nie ma bad sekorów

  • Instalowałem trzy różne wersje sterowników do karty graficznej (aktualnie 15.7)

  • Sformatwałem komputer i zainstalowałem starszą wersje windows 7

  • Przetestowałem kartę graficzną w programie FurMark czy nie ma żadnych problemów

  • Przetestowałem procesor w orthosie

  • Odłączyłem i podłączyłem jeszcze raz grafike, dysk twardy, i pamięć ram

  • Obniżyłem taktowanie Gpu i pamięci o 50mhz

  • Zresetowałem Bios

-Sprawdziłem temperatury w stresie żadna nie przekracza 55 stopni

 

nie wiem czego to może być przyczyna może ktoś z was będzie mi w stanie pomóc, jak jeszcze raz się coś takiego zrobi to nagram filmik jak to wygląda z rzeczywistości

 

Konfiguracja Pc:

 

-Procesor Pentium G3258 3.2 Ghz

-Pamięć Ram DDR3 Crucial 2x4GB 1600Mhz

-Płyta główna Msi H97M-G43

-Dysk Twardy ST1000DM003

-Karta Graficzna Radeon 7750 1GB Asus

-Zasilacz Corsair CX 400W

-Nagrywarka Asus DVD

 

Podmień zasilacz na inny jedyne co przychodzi mi do głowy oczywiście markowy zasilacz ewentualnie aktualizacji biosu.

dziś sobie grałem ze 2 godziny w cs go i jak narazie nic się nie stało, jak się to powtówrzy to spróbuję z inna karta graficzna

 

znowu się to stało. tu macie film

https://youtu.be/4br5TdLEEY8

 

po restarcie sprawdzilem podgląd zdarzeni i jest jakiś błąd związany z procesorem

 

2akk2aa.png