Zawiesza się strona YT

(gavron) #1

Cześć

Mam problem ze stroną Youtube, mianowicie po otwarciu strony jest ok, natomiast gdy kliknę w okno wyszukiwarki, aby wyszukać jakiś film, zaczyna kręcić się kółeczko na karcie obok tytułu strony i nic nie mogę zrobić, inne karty działają normalnie, natomiast strona YT jest martwa, klikanie "stop" nic nie daje. Dopiero po 3-4 minutach wszystko wraca do normy, mam subskrybowane kilkadziesiąt kanałów, może to jest przyczyną?

Pozdrawiam

(Bogdan_G) #2

Teraz YT ma rozwijane ładowanie wyników i trzeba przywrócić stary wygląd. A klika się w ludka na dole po prawo - i jest. Po przywróceniu starego wyglądu - YouTube działa szybko, po staremu…

A miałem tą opcję nieaktywną w przeglądarkach. Jerum - dopiero firefox 45.6.0esr pozwolił skorzystać z tej opcji.

Gdy ten wynalazek automatycznego ładowania już na zicher zastąpi stary wygląd podziału na podstrony, to na zicher nie będę tam zaglądał.

(gavron) #3

Czy możesz dokładnie opisać, jak to wyłączyć?

(Bogdan_G) #4

Musiałem wyrzucić ciasteczka z YT, żeby Ci pokazać.

Klikaj w ludka:

6d4354101ff1432dmed.png

Wyskoczy okno - coś tam zaznaczysz, można im nawrzucać, że źle robią:

2a89ea417e6b71fcmed.png

Klikasz wyślij i przełączy Ci.

Pamietaj, że po każdym wyczyszczeniu ciasteczek YT, masz zabawę od początku.

(gavron) #5

U mnie nie ma czegoś takiego :confused:

(Bogdan_G) #6

Też nie widziałem tego, ale kombinowałem i ludek na dole po prawej pokazał się dopiero po przewijaniu strony z wyszukiwaniem YT. Jakby od razu mu się nie chciało. A przelogowywałem się, kombinowałem z wersjami przeglądarek, - wszystko kaszana, a w support google nie ma opisu “przywróć klasyczny wygląd youtube”. Dopiero po próbach użytkowania tasiemca, np baśnie youtube, wyników 6 330, - miało to się wyświetlić i ładować na jednej karcie? - pojawił się ludek ustawień. To też jest kaszana, bo trzeba zachowywać ciasteczka z YT, a po ponownym logowaniu i tak trzeba klikać w ludka.

Stary wygląd podziału na podstrony (wyświetlania 15 pozycji), też nie jest rewelka, ale to przynajmniej jest do użytkowania YT.

Piszę o rozwiązaniu problemu, ale podaję, że mam wszędzie ustawiony html5, co jest najlepszym wyborem na YT, bo przeglądarki nie muszą się męczyć z kontenerem pluginów włączających się we flashu.

(gavron) #7

No niestety, nie udało mi sie tego ludka wywołać :confused: mam wymuszony flash, bo inaczej filmów nie da się oglądać w 720, strasznie tnie.

(Bogdan_G) #8

Jak nie ma ludka, to jest stronka do ustawiania tego:

https://www.youtube.com/testtube

Dać sobie do zakładek i przełączać według potrzeb.