Zawiesza się strona YT

Cześć

 

Mam problem ze stroną Youtube, mianowicie po otwarciu strony jest ok, natomiast gdy kliknę w okno wyszukiwarki, aby wyszukać jakiś film, zaczyna kręcić się kółeczko na karcie obok tytułu strony i nic nie mogę zrobić, inne karty działają normalnie, natomiast strona YT jest martwa, klikanie “stop” nic nie daje. Dopiero po 3-4 minutach wszystko wraca do normy, mam subskrybowane kilkadziesiąt kanałów, może to jest przyczyną?

 

Pozdrawiam

Teraz YT ma rozwijane ładowanie wyników i trzeba przywrócić stary wygląd. A klika się w ludka na dole po prawo - i jest. Po przywróceniu starego wyglądu - YouTube działa szybko, po staremu…

 

A miałem tą opcję nieaktywną w przeglądarkach. Jerum - dopiero firefox 45.6.0esr pozwolił skorzystać z tej opcji.

 

Gdy ten wynalazek automatycznego ładowania już na zicher zastąpi stary wygląd podziału na podstrony, to na zicher nie będę tam zaglądał.

 

Czy możesz dokładnie opisać, jak to wyłączyć?

Musiałem wyrzucić ciasteczka z YT, żeby Ci pokazać.

Klikaj w ludka:

6d4354101ff1432dmed.png

Wyskoczy okno - coś tam zaznaczysz, można im nawrzucać, że źle robią:

2a89ea417e6b71fcmed.png

Klikasz wyślij i przełączy Ci.

 

Pamietaj, że po każdym wyczyszczeniu ciasteczek YT, masz zabawę od początku.

U mnie nie ma czegoś takiego :confused:

Też nie widziałem tego, ale kombinowałem i ludek na dole po prawej pokazał się dopiero po przewijaniu strony z wyszukiwaniem YT. Jakby od razu mu się nie chciało. A przelogowywałem się, kombinowałem z wersjami przeglądarek, - wszystko kaszana, a w support google nie ma opisu “przywróć klasyczny wygląd youtube”. Dopiero po próbach użytkowania tasiemca, np baśnie youtube, wyników 6 330, - miało to się wyświetlić i ładować na jednej karcie? - pojawił się ludek ustawień. To też jest kaszana, bo trzeba zachowywać ciasteczka z YT, a po ponownym logowaniu i tak trzeba klikać w ludka.

Stary wygląd podziału na podstrony (wyświetlania 15 pozycji), też nie jest rewelka, ale to przynajmniej jest do użytkowania YT.

 

Piszę o rozwiązaniu problemu, ale podaję, że mam wszędzie ustawiony html5, co jest najlepszym wyborem na YT, bo przeglądarki nie muszą się męczyć z kontenerem pluginów włączających się we flashu.

 

No niestety, nie udało mi sie tego ludka wywołać :confused: mam wymuszony flash, bo inaczej filmów nie da się oglądać w 720, strasznie tnie.

Jak nie ma ludka, to jest stronka do ustawiania tego:

https://www.youtube.com/testtube

Dać sobie do zakładek i przełączać według potrzeb.