Zawiesza się system , podaję logi OTL


(Marek L5) #1

Witam.

Mam problem z kompem , pisałem już jakis czas temu , podałem logi , ale niewiem , czy mój problem jest taki skomplikowany , czy zrobiłem coś nie tak , ale nikt nie odpowiedział , pomimo że przesłałem logi z OTL.

Problem jest taki : po uruchomieniu i załadowaniu się systemu... i kilkunastowej bezczynności , kursor jest zawieszony , nie ma żadnej reakcji.... muszę ponownie uruchomić system... i tak jest za każdym razem .... podaję więc jeszcze raz logi z OTL... dziękuję wszystkim z góry za pomoc .... niewiem , czy idzie coś tu jeszcze zrobić , czy pozostaje mi reinstalka systemu :?

http://wklej.to/X8ZxE

http://wklej.to/2kJ11

-- Dodane 09.04.2012 (Pn) 19:14 --

Chciałem bardzo gorąco podziękować , wszystkim za tak "wielkie" zainteresowanie moim problemem , oraz tak liczną pomoc , jaką uzyskałem na tym forum. Nigdy nie spodziewałem się , że aż tylu użytkowników , wykaże chęć pomocy. Jeszcze raz dziękuje , wszystkim bardzo serdecznie i goraco.


(Villy) #2

Do momentu aż ktoś napisze skrypty, wykonaj skanowanie programem malwarebytes antimalware, oraz HD Tune zakładka [errorscan] być może są bad sectory.