Zawiesza się system:(

Od dłuższego czasu zawiesza się system ale tylko na stronach internetowych lub wtedy gdy coś sciągam.Wymieniłem zasilacz bo tam ten miałem za słaby sprawdzaliśmy temperatury wszystko jest w porządku więc sprzęt jest ok w 100%.Ja widzę przyczynę w moim programie od Internetu radiowego mam RT2400 Wireless Lan Card Ralink zawsze gdy robie rescan aby wyszukał mój serwer abym mógł sie połaczyć to się zawiesi i jest dziwny piskliwy dżwięk.To samo jest gdy gram na sieci zawiesi się i jest powtarzający się dzwięk ratuje mnie tylko reset.Aha jak gram normlanie lub też oglądam filmy cały dzień lub nie używam internetu jest wszystko ok.

Uważaj z zasilaczem, bo zaraz ktoś Ci powie, żeby go wymienić od razu :smiley: Wg mnie, tak jak sam piszesz, jest to kwestia zmiany oprogramowania do Ralinka, spróbuj nowszą wersję lub tą dołączoną z urządzeniem. A pozatym możesz też podać model urządzenia to coś się wymyśli.

RalinkRT2460.exe taką mam instalke ,ale dziwi mnie jedna rzecz mam sterowniki D-Link a system nie chce ich odnalesc i nadal instaluje sterowniki od Ralinka.

Próbawałeś ustawić swój profil? Wpisałbyś swój nadajnik SSID i nie musiałbyś szukać za każdym razem.

Spróbuj ze sterownikami dołączonymi do karty u mnie działają bez zarzutu.

Klikam na Ralinka ->Profile->Ad i dalej nic nie robie bo nie wiem co ;/ co mam wpisać w tym SSID? jak poustawiać Power Saving Mode,Network Type i w tej drugiej zakładce? i czy to wógle coś da?

SSID -> wpisz nazwe nadajnika (np. ja mam borek), reszta bez zmian.

Przekonamy się czy coś da, przynajminej nie będzie musiał szuakć za każdym razem swojego nadajnika, tylko automatycznie połączy.

wpisałem zrobiłem Activate pokazała mi się zielony znaczek chyba pozytywny i zrobiłem ok,ale nie widzę ile procent jaka łączność albo coś w tym stylu piszę tylko:

Chanel-> 1

Authentication-> Open

Encryption-> Not Use

Network->Infrastructure

Jednak nic to nie pomogło;/ .ale ja mam od swojego usługodawcy zainstalowane jeszcze Jotabajt bez tego net mi nie chodzi.

Ja mam tylko ten program (RT2400) do obsługi tej karty. Nic chyba więcej nic nie poradzę. Zadzwoń do swojego providera, powinien pomóc.

ale zawiesza się przez ten program? jest to mozliwosć taka czy to może być co innego?

Panowie no pomóżcie jakoś za każdym razem gdy wymuszam od mojego neta większej pracy zawiesza się np. Gdy chcę obejrzeć mecz na Sopcaście dochodzi do 30% zawiesza się robie rescan w Ralink zawiesza się jaka może być przyczyna?? z góry dziękuje:(

EDITT: Ktoś mi kiedyśnapisał,że przyczyna tkwi w pliku systemowym ntoskrnl.exe ale po uruchomieniu systemu nie wyskakuje żaden taki błąd.