Zawiesza sie system

Witam,

jak w temacie, od jakiegoś czasu zawiesza mi sie system i nic nie można zrobić poza resetem, system zawiesza sie nieregularnie, tzn. zdarza mu się przy ładowaniu systemu jak i po jakimś czasie działania kompa, formata robiłem specjalnie z jakieś 5 dni temu żeby sprawdzić czy to coś pomoże, ale okazuje się że po formacie problem dalej jest, proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Windows 7 Ultimate 32bit

intel quad q6600

geforce 8800gt

2gb ramu

http://www.wklej.org/id/457025/ hijackthis

oczywiście mogę wkleić log z jakiegoś innego programu, tylko proszę powiedzieć jakiego.

Sprawdź czy nie są spuchnięte kondensatory na płycie głównej w okolicach gniazda procesora. Jeżeli tak to albo możesz spróbować ją naprawić a jeżeli to się nie uda to w grę wchodzi jedynie zakup nowej płyty. Inną przyczyną może być kiepski zasilacz.

sprawdziłem i niby nie są… na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, nie są przegrzane żadne części… a co do zasilacza, to czy to możliwe ze nagle od niego takie checa? jak mam go od 2 lat i do tej pory działał bez zarzutów.

Nawet najlepszy zasilacz z czasem nie trzyma napięć. :wink:

Podaj, jaki masz zasilacz. Powinno pisać właśnie na zasilaczu, po tym, jak odkręcisz obudowę. :wink:

Najlepiej wrzuć zdjęcie, na którym dokładnie widać tabliczkę znamionową i nazwę producenta oraz model zasilacza. :wink:

weź sprawdź na innym komputerze dysk twardy czy jest ok