Zawieszająca mysz, klawiatura oraz zawiecha systemu

Witam

Jestem po malej naprawie komputera i normalnie brak mi juz sil co do niego, a wiec jest wymieniona karta graficzna, plyta głowna, dysk i zasilacz jedyna starsza rzecza jest pamiec i procesor, system swiezo zainstalowany(ma moze 2 godziny) No i najpierw zaciela sie mysz na ps2, podlączyłem inna na usb- chodzi pozniej zaciela sie klawiatura na ps2, podlaczylem na usb- chodzi, pozniej zaciela sie mysz na usb no i klawiatura a nastenym razem po uruchomieniu systemu zawiesił się system, nie jest to wina wirusa bo przeciez swiezy system no i antywirus zainstalowany. nie mam pojęcia co moze byc przyczyna, prosze o jakas pomoc. nie wiem czy moze to wina procesora?czy pamieci?czy jakas czesc jest zle podłączona? Jeszcze raz prosze o jakis sugestie.

kolego najpierw podaj swojego konfiga sprzetowego nikt nie jest wróżką :slight_smile:

procesor intel celeron 2.66 GHz

pamięć good ram 512

dysk wd 80GB

karta graficzna geforce 5500fx

płyta głowna asrock P4i65G

zasilacz modecom 350 atx

nie wiem co mogę więcej napisac ale dodam ze wszystko jest nowe oprócz pamieci i procesora

dzis odpalilem kompa z plyty hiren boot zeby go przetestowac no i zawiesil sie na pierwszym lepszym programie diagnostycznym- myszka i klawiatura przestaly dzialac… mial ktos podobny problem???