Zawieszająca się instalacja(naprawa) windows xp

witam

czy jest możliwość naprawy windowsa xp inaczej niż za pomocą standardowego narzędzia do naprawy startującego z plyty cd? mam taki problem że chciałem sobie zaktualizować system bo już np nei chciał instalować urządzeń na usb , włożyłem płytę i dałem naprawę ale się wszystko zawiesiło po kilkunastu minutach i teraz za każdym razem wiesza się w trakcie naprawy tzn niby coś robi a stoi w miejscu.

bardzo proszę o pomoc, mam teraz drugi system na sąsiedniej partycji do czasu uruchomienia tamtego

witam-jeszcze nigdy nie udało mi się naprawić XP z konsoli naprawy i odzyskiwania systemu z płyty -to co ważne mam na innej partycji i zawsze robię format ! pozdrawiam :smiley:

no tak ale format to jest prymitywne i czasochłonne rozwiązanie. nie chce mi się instalować całej tony różnych programów, nie pamiętam np haseł do wielu zapamiętanych sieci wifi itd itp.

przecież musi być jakieś rozwiązanie, czy u znajomego w firmie gdzie do kompa jest podłączona waga, czytnik czasu pracowników, kamery i niezliczone ilości programów które na nowo ustawiać zajęło by pewnie pare dni nie ma innego wyjścia na aktualizacje windowsa?

?>>>a czy mogę np skopiować rejestr windowsa starego do nowego i przekopiować hmmmmm program files i document and settings ?

tego nie wiem -spróbować możesz ale czy to coś da? #-o