Zawieszającą się mysz

Witam :wink: Mam problem z zacinającą się myszką oraz przycinającym się komputerem. Nie wiem w czym tkwi problem ale od jakiegoś czasu zaobserwowałem przycinanie się myszy, na początku były to takie chwilowe przycięcia, ale z czasem ten problem się nasilił. Teraz gdy mysz się zatnie jest konieczny restart kompa(ew. przełączenie go w chwilowy “stan spoczynku”). Jest to dość uciążliwe, gdyż nie można się na niczym skupić bo wiesz że się zatnie zaraz. Myślę że to wirusy, chociaż skanowałem cały system i nic nie znalazło, to wciąż myśle że to “ich” wina ;/ Nie sądze żeby to był problem techniczny myszki bo komputer też dziwnie działa tzn. przycina się. Ahaa myszka czasami jakby sama skacze.

Nie wiem co z tym zrobić… jak będziecie w stanie, to pomóżcie :stuck_out_tongue_winking_eye: Z góry dzięki :wink:

arsenalTBG , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Od czego jest dział Hardware? Czytaj opisy działów, zanim założysz temat. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978

Jak będzie Ci się nudziło to zrób porządki na komputerze. tzn

Odinstaluj niepotrzebne programy, usuń zbędne pliki, wyczyść rejestr, (upewnij się że masz dość miejsca na dysku C),

wykonaj defragmentację dysków, przeskanuj DrWeb Cure It, zaktualizuj wszystkie stare sterowniki.

Jak to nie pomoże, to zobacz czy Ci się coś nie przegrzewa (np karta graf., procesor)

No popróbuje uporządkować ten mój komputer, chociaż wydaje mi się że to nie pomoże… :wink:

Dodane 20.07.2010 (Wt) 21:47

Dalej nic ;/ wydaje mi się że to są jednak jakieś wirusy. Nie sądzicie że powinienem użyć hijackthis oraz combofixa w celu sprawdzeniu loga??