Zawieszająca się Opera,przycinanie się muzyki-Vista

Witam,

od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Visty, wg mnie to bardzo dobry system:) ale do sedna sprawy. mam dwa problemy związane głównie z użytkowaniem opery. otóż nie wiem dlaczego, ale często bez powodu mi się zawiesza- próbuje wpisać adress i nagle brak odpowiedzi się pojawia, bo jakis 10 sekundach normalnie wszystko, opera przechodzi do strony, którą wpisałem(zaktualizownie opery do ost wersji nie pomogło). mam też problem z muzyką, kiedy mam otwartą jakaś stronke np youtube.com i coś odtwarzam, a otwieram w tym czasie jakis program np CCleaner albo na innej karcie przeglądam stronkę i ruszę scrollem, odnoszę wtedy wrażenie zastopowania muzyki (na jakąś 1/10 sekundy). ten sam problem podczas odtwarznia muzyki w Windows Media Player. no jest to troche irytujące. nie wiem bardzo wiem z czego to możę wynikać. system jest stosunkowo “świeży”. podam jeszcze konfigurację: system Vista Home, Intel Core 2 DUO 2,2 GHz , 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 8400M GS 128MB, dzwiękowa 3D Sound Blaster. :?

CZęsto to znaczy że od początku użytkowania opery tak się dzieje, czy tylko od jakiegoś czasu?

od początku samego, od momentu zainstalowania opery.

a próbowałeś czyścic pamięć, narzędzia->preferencje->zaawansowane->historia

A jak jest z innymi przeglądarkami?Np. FireFox.

no inne przeglądarki się nie zawieszją , ale problem z przycinamiem się muzyki pozostaje nie tylko w operze. - mam tu na myśli IE.

no teraz próbując zaktualizować swoje dane w profilu na db pojawia się błąd podczas operacji “wyślij” :

Nazwa zdarzenia problemu:	APPCRASH

  Nazwa aplikacji:	opera.exe

  Wersja aplikacji:	9.60.10424.0

  Sygnatura czasowa aplikacji:	48c552b4

  Nazwa modułu z błędem:	StackHash_eaa9

  Wersja modułu z błędem:	0.0.0.0

  Sygnatura czasowa modułu z błędem:	00000000

  Kod wyjątku:	c0000005

  Przesunięcie wyjątku:	00640073

  Wersja systemu operacyjnego:	6.0.6001.2.1.0.768.2

  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045

  Dodatkowe informacje 1:	eaa9

  Dodatkowe informacje 2:	e5f233e2d6e3cdde0bc2d6bddd4e27b5

  Dodatkowe informacje 3:	1d5d

  Dodatkowe informacje 4:	4ed6253584073ae0650d9e9b66d3551c

a czy próbowałeś kliknąć instalator i zaptaszyć napraw? lub spróbuj na nowym profilu

przeintalowałe opere przeczyścilem rejestr, no wygląda na to , że opera stabliniejsza. nie wiem tylko co zrobić żeby tej muzyki nie ścinało przy otwieraniu niektórych programów :confused:

no… jeszcze bardziej się wiesza, a już w szczególności na db .

odinstaluj, zainstaluj na nowo

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=210542

uhm no zrobiłem już to kilka razy, zmieniłem dysk instalacji, chyba jest juz oko, tylko denerwuje mnie w dalszym ciągu ta przycinająca się muzyka:/