Zawieszająca się Vista

Mam laptopa, na którym jest zainstalowana Vista Home Premium SP1. Niedawno zainstalowałem CCleaner i zrobiłem optymalizację rejestru i czyszczenie dysku z niepotrzebnych plików na Viście. Laptop po tym zabiegu cały czas działał i chyba na drugi dzień kiedy go wyłączyłem, próbowałem uruchomić. Wszystko się wgrało ale po chwili łapał zawieche - tzn nie można już było nic uruchomić, nie można było też normalnie wyłączyć. Co ciekawe kursorem myszki na ekranie można było tylko poruszać. Co trzeba zrobić, żeby ponownie działał jak powinien? Nadmienię, że próbowałem go naprawiać przy pomocy restore, rapair computer, sprawdzałem dysk za pomocą chkdsk c: /f. Sprawdzałem również czy nie ma wirusów - nie wykryto żadnego. Komputer działa optymalnie z safe mode (trybu awaryjnego). Właśnie z niego korzystam. Wszelkie sugestie proszę pisać. Z góry dzięki

A po co go czyściłeś???

Bo nie miałeś co robić czy też myślałeś że rejestr czyści się jak mieszkanie? Zbędne wpisy (niepotrzebne) w żaden sposób nie wpływają na działanie kompa natomiast brak potrzebnego wpisu skutkuje BSOD. Tak więc pozostaje przywracanie systemu albo … format. Powodzenia!

Jeżeli działa na awaryjnym to możesz spróbować sterowniki od grafy ponownie zainstalować

CCleaner ma funkcje przywracania kopi rejestru przed czyszczeniem zapisałeś go gdzieś ? jak nie to tak jak radzi kolega przywracanie systemu.