Zawieszający się Kaspersky

Od pewnego czasu zawiesza mi się program Kaspesky antyvirus więc zrobiłem skanowanie całego systemu , które nic nie wykryło .Zrobiłem skanowanie rotkitów na maksymalnym poziomie ochrony co dało pełne zawieszenie się Kasperskiego . Po restarcie już nie mogłem normalnie koźystać niego , bo nie widać okienka stanu ochony komputera chociaż w trayu się pojawia .Próbowałem nawet korzystając z instalatora naprawić program ale nie dało to żadnych rezultatów . Gdyby było to pomocne daje log z HijackThis http://wklej.org/id/123b54aff3 .Proszę o porady .

W logu nic nie widzę

Przeskanuj komputer tym (uruchom przez IE) http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html Daj raport z niego na forum

Czy działo ci sie tak wcześniej, może twój komputer jest za słaby by pociągnąć Kaspersky’ego .

EDIT: Powodem może być również ustawienie poziomu ochrony, spróbuj zmienić ustawienia na rekomendowane lub przeinstalować go.

Wcześniej wszystko było ok. a komp bez problemu działał do wczoraj . Poziom ochrony jest ustawiony na “zalecany poziom bezpieczeństwa”

Hmm… spróbuj powyłączać jakieś programy może sie gryza z Kasperskim jak ci nic nie pomoże to pozostaje ci przeinstalowanie Kasperskiego.

Lub jeśli znasz angielski to opisz swój problem na forum Kasperskiego :arrow: http://forum.kaspersky.com/ .

Daje log po skanowaniu online kasperskim http://wklej.org/id/c8746facfd

W raporcie nic nie widać

Napisz na tym forum co ci polecił Dawidek11

Odinstalowałem antywirusa i zainstalowałem internet security i na razie jest wszystko ok. więc mam jakieś 30 dni na znalezienie rozwiązania a niestety angielski to moja słaba strona :frowning: ale dzięki za pomoc