Zawieszający się komputer

Witam

Mam problem z grami, żadna nie chce mi się uruchomić. Zaraz po włączeniu lub nawet podczas instalacji pojawia się coś takiego :

11fm9.jpg

Pojawia sie problem i system windows zostanie zamkniety, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.


IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL


Jesli po raz pierwszy widzisz ekran bledu stop, ponownie uruchom komputer. Jesli ten ekran pojawi sie ponownie, wykonaj nastepujace kroki:

Upewnij sie, czy wszelki nowy sprzet i oprogramowanie sa poprawnie zainstalowane. Jesli jest to nowa instalacja popros producenta sprzetu lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla systemu windows, ktore moga byc potrzebne.


Jesli problemy beda sie powtarzac, wylacz lub usun wszelki nowo zainstalowany sprzet i oprogramowanie. Wylacz opcje pamieci BIOS, takie jak buforowanie i przeslanianie. Jesli do usuniecia lub wylaczenia skladnikow musisz uzyc trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, nacisnij klawisz F8 aby wyswietlic zaawansowane opcje startowe a nastepnie wybierz opcje Tryb Awaryjny.


Informacje techniczne:

*** STOP: OxOOOOOOOA (OxOAODOOOD, OxOOOOOOO1C, OxOOOOOOOO, Ox805021CF)


Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamieci.

Zrzut pamieci fizycznej zostal zakonczony.

W sprawie dalszej pomocy skontaktuj sie z administratorem systemu lub obsluga techniczna

To się dzieje zarówno przy grach, jak i podczas próby oglądania filmów :frowning:

Podczas startu komputera pojawia się jeszcze coś takiego:

uruchokompass1.jpg

w620.png

Mój komputer:

AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2 BOX

Patriot DDR2 2GB(2x1GB) PC800 EP Dual Channel CL4

Asus GeForce 8600GT 256MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-Express (Silent)

Samsung 160GB SATA2 (HD161HJ)

Foxconn A690VM2MA-RS2H AMD 690V SocketAM2 (PCIE/DZW/VGA/LAN/SATA/RAID/DDR2)

Nagrywarka DVD Samsunga

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuje

Zajrzyj tutaj: http://support.microsoft.com/default.as … ;PL;311564

Taki błąd wyskakuje często gdy np. uszkodzony jest RAM , ja miałem kiedyś tak przy uszkodzonej płycie głównej w laptopie.