Zawieszający się obraz ? Radeon HD 2600XT

No czyli nie mam tam ptaszka, czyli jest wyłączone :slight_smile: Dobrze ?

Ok ściągam stery 8.6

Potem odinstaluje te 8.5, zainstaluje nowe, zainstaluje DirectX zgodnie z tamtą instrukcją.

NetFramework mam w wersji 2,0 :slight_smile:

Skoro nie ma ptaszka to jest wyłączone, nie mam teraz dostępu do swojego komputera oddalony jest o wiele kilometrów, dlatego tak Cię “nawiguję”. NET Framework jest już w wersji 3.5. Pamiętaj o tym, żeby wszystko dokładnie usunąć.

Tu masz http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … mework+3.5

-Odinstalowałem stery

-Włączyłem komputer w trybie awaryjnym i wyczyściłem programem DriverCleaner 3 wszystkie pozostałości

-Włączyłem normalnie komputer, zainstalowałem sterowniki 8.6 uruchomiłem ponownie pc

-Wgrałem najnowszego DirectX

-Wgrałem NetFramework

-Ustawiłem opcje w CCC VPU Recovery na wyłączoną

I zobaczymy czy coś się będzie działo. Jutro po testuje i dam znać.

destroy ,

jeśli to nie pomoże, to już wtedy nie wiem, jednak ATI ma nadal problemy ze sterownikami (to nie są plotki) :slight_smile:

Ja także zrobiłem wszystko od nowa. Mam nowe stery 8.6. NetFrameworka 3.5, Directx zainstalowanego zgodnie z tamtą instrukcją, a problem znowu wystąpił. Obraz się zawiesił, mogłem tym razem rusza myszką, ale nie mogłem wykonać żadnej czynności. Monitor po chwili się wyłączył i musiałem wykonać restart kompa :evil: Musze sie poważnie zastanowić nad 8600GT, sprzedam to ścierwo i może nawet nie stracę :wink:

A może coś z połączeniem karta-monitor? Jeśli nie to coś z pamięciami z rdzeniem bo to na pewno nie wina oprogramowania. Oddaj na gwarancję a nie popadasz zaraz w rozpacz.

A jeszcze mam pytanie co do Bad Pixeli…

Widziałeś to co wczoraj nagrałem ? Teraz także mam na monitorze takie kropeczki w różnych kolorach i może to właśnie te Bad Pixele ? Występuje to tylko na pulpicie, jak zmienię tapetę to już nie ma.

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 12:44 został dopisany post przez Marcin0392

Zamówiliśmy z kumplami 3 sztuki. Ja, Destroy i jeszcze jeden. Każdy ma jakieś problemy, możliwe jest to, że wszystkie są walnięte :confused: jakoś nie chce mi się wierzyć, chociaż 73 zł to było od razu podejrzane.

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 13:01 został dopisany post przez Marcin0392

Zainstalowałem stery od Omegi…

Dlaczego wszystkie napisy np na allegro mam czerwone, dopiero jak najadę na nie myszką stają się takie jakie mają być ? Obsługuje ktoś te sterowniki ?

Gdyby t były badpixele to by nie znikały tylko by sobie były. Ja jestem zdania, że wszystko co mogły zależeć od sterów i ogólnie od softu zostało sprawdzone i wykluczone jako powód waszych problemów. Wina jedynie po stronie sprzętu teraz lub użytkownika, ale to Wy już musicie określić i wykluczyć.

Pozdrawiam

Kurde lipa po wczorajszych moich reinstalacjach , nastąpiła zawiecha … nie wiem może za wysokie ma standardowe takty ta karta. Jeszcze spróbuje zmniejszyć i patrzeć.

Naprawdę nie rozumiem waszych problemów. Może na OC Palit tak reaguje?

A tak swoją drogą to dopiero po ostatnim poście Marcin0392 skumałem, że obaj jesteście z Oławy.

Nawet z jednego osiedla :stuck_out_tongue: Dobra ostatnie podejście, instaluje stery 8.4 i obniżam taktowania.

Ta omega jakaś dziwna, czcionka na większości stron internetowych ma inny kolor niż powinna mieć.

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 13:24 został dopisany post przez Marcin0392

2cfc7a5376428bb2med.jpg

Nie wiesz jak zlikwidować te znaki zapytania ? Automatycznie nie chce wyszukać odpowiednich urządzeń.

A próbowałeś wskazać lokalizację, z której ma pobrać stery?

Nie, mam do wyboru tylko dysk F, Cd-Rom…

A nie wiem, który mam wybrać, bo jest opcja żebym sam wskazał…

Na nie wiem jak Ci już wytłumaczyć wskaż dysk CD na którym masz stery i tyle samo wyszuka to zawsze pomaga.

Włożyłem płytę ze sterami, ale nadal pisze, że nie może wyszukać.

Zmniejszyłem rdzeń z 800 na 750 , smarka przeszedł baz zająknięcia. Zobaczymy może to pomoże, ale to wyjdzie dopiero w praniu.

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 20:05 został dopisany post przez destroy

Lipa i tak zawiechy , czytam że te karty mają lipnięte biosy. Może to ?

Nie pozostaje nic innego tylko spróbować tego…

To raczej było w modelach Gigabyta a nie palita

hmm czytam że wyszła strasznie lipna seria biosów i to powoduje problemy. Tylko gdzie ja znajdę dobry bios tego to już nie wiem. Napisałem do icomp’u albo pójdzie na gware albo sam pokombinuje.

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 20:26 został dopisany post przez destroy

no to jak nie to to innego rozwiązania nie ma.

Co do Gigabyte’a to wiem kiedyś ze znajomym i jego 8600GT od Gigabyte’a mieliśmy problem z BIOSem. destroy na stronę producenta rzuć okiem i próbuj może coś pomoże. Chociaż ja wątpię w to…