Zawieszający się pasek zadań Windows 10

Hej, od jakiegoś tygodnia 3 razy zawiesił mi się pasek zadań w Windows 10. Nie mg w tedy używać ALT + TAB, ani na niego kliknąć itp. działa mi tylko pulpit i CTRL + ALT + DEL. Restartuje w tedy komputer i niby wszystko jest ok ale zawsze na starcie wywala komputer 2 błędy na plulpit.
Bez%C2%A0tytu%C5%82u
Wyrzuca te 2 błędy, najpierw na górze jakieś 1 min po starcie i 2. po jakiś 3 min od pierwszego.

Poniżej podzespoły:


tutaj nie ma ale jeszcze obudowa i chłodzenie wodne

Najczęściej korzystam z:
Sticky Notes
FireFox
Steam
Discord
Microsoft Teams
Visual Studio Code
Spotify
Najczęściej te wszystkie programy są włączone jednocześnie.

Jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę pomóżcie bo nv czy to kwestia jakiś sterowników czy się coś z systemem / kompem dzieje.

jeśli nie korzystasz, to pakiet Aisuite odinstaluj, a opis programu dipawaymode.exe brzmi jak keylogger, “DipAwayMode.exe uruchamia zewnętrzny proces monitorowania zdarzeń, który wykrywa naciśnięcia klawiszy lub ruch myszy. Nie jest to niezbędny proces systemu Windows i można go wyłączyć, jeśli wiadomo, że stwarza problemy.”

Chodzi o AI Suite 3 ? Bo mam takie coś.

tak, odinstaluj go

Te pliki to część tej aplikacji. Albo odinstaluj albo odinstaluj i zainstaluj ponownie, jesli potrzebujesz.

obraz
Takie coś mi wyskakuje :confused:

Edit: I nie mg tego odinstalować

nie wiem nawet co to jest, a z tego nie korzystam

Ten plik to tez część tej aplikacji.
Czego nie mozesz odinstalować? AI Suite 3?

Tak, nie mogę odinstalować AI Suite 3, wyskakuje tylko taka mała wiadomość
obraz

Ta aplikacja od Asusa jest jak rak.
Spróbuj manualnie ją usunąć:
https://www.downloadsource.net/how-to-uninstallremove-asus-ai-suite-iii-ez-update-and-fan-expert-iii-from-your-computer/n/10088/

Tu jest cos podobnego ale deinstalacja zaczyna się od zatrzymania procesów i wyłączenia usług. Jemu to zadziałało ale to było w 2016 r. Czy w tym czasie lokalizacja plików i folderó nie uległa zmianie? Nie wiem.
https://rog.asus.com/forum/showthread.php?89547-How-to-uninstall-Ai-Suite-III-manually

Odinstalowałem, a błędy już nie wyskakują.