Zawieszający się PC w trakcie gry i dodatkowy fontek

Jest tego troche do poczytania ale prosze pomóżcie mi !

No wiec mój problem polega na tym że:

Podczas włączania jakieś aplikacji urzywającej w więkrzym zagresie karty graficznej [GF2] komputer po jakiś czasie zawiesza się i wyskakuje niebieski ekraniczek który zawsze kojarzy mi sie z problemami z pamiecią noi podczas wyświetlania tego napisane tam jest iż jest zapisywana pamięc fizyczna na dysku i abym wyłączył opcje pamieci BIOS po restarcie PC i zaaktualizował system BIOS a sprawdził czy jest zgodny z jakimiś sterownikami [ 0x000001d,0xf81d0q1a,0xf4cd9acc,0x00000000.

Noi pojawia sie problem bo nie wiem co robić Flashować biosu nie będe bo nieznalazł bym tej wersji nigdzie w necie bo komp jest 6 letni, windowsa przeinstalowałem, sterowniki od karty graficznej, i lipa tylko wcześniej sie nie pojawiał ekranik tylko sie resetował w takich samych przypadkach.

Zauważyłem ze komp zaczoł sie ogólnie grzać karta jest cieplutka ;/

Wirusów nie ma sprawdzałem w tym samym dniu na 2 porgramach: NOD32 i Norton,obecnie mam noda. Robiłem DISCSCANa i tez lipa ;/

Komp był czyszczony, wiatraczki były naoliwiane itp

Obecnie chodzi bez “klap” od obudowy aby była leprza wentylacja

Chciałe zmienić taktowanie pamięci w biosie ale jest automatyczna i nie ma stopni

Konkretnie chodzi mi o gre WarCraft 3 która była przeinstalowana 3 krotnie w tydy gdy jeszcze sie resetował a nie było takich focusów

oddawna gram w tą gre na tym kompie i nic sie nie działo…

Sprzęt

Procesor: Amd athlon 1,2Ghz

Płyta Głów.: NVidia

Karta Graf: Geforce 2 GTX

RAM:512 [wydaje mi sie że w nich jest też problem, czyżby trzeba było je wymienić ;/]

System operacyjny: Windows XP Profesional [sP1]

Podobny lub ten sam problem jak ten tutaj

link: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=81027&postdays=0&postorder=asc&start=0

Slyszalem ze jesli uzywa sie Windows XP z SP2 to wtedy podzespoly komputera grzeja sie bardziej. Powodem naglych resetow i niebieskich ekranow moze byc nadmiernie nagrzewajacy sie procesor CPU lub GPU. Mozliwe tez ze uzywasz sterownikow niepodpisanych przez Microsoft (WHQL).

Ja mam SP 1 :x

2 nie urzywam bo zwalnia praktycznie wszystko włącznie z transferem ;/

Wersje zterowników mam ściągane przez windowsa, na początku ściągłem sam i zainstalowałem i brak zmian, potem je wyrąbałem i dałem na aktualizacje w ustawieniach i znalazł sdaje sie te same i są one z wersji: 5.2.1.6 MS Hardware Compatibility Publisher

Data wyjścia sterownika: 2003-10-06