Zawieszający się YouTube

No dramat przed formatem to samo po formacie to samo mianowicie
Chrome po wejsciu na yt dziwnie mi zacina filmy cokolwiek i w jakiej kolwiek jakosci odwiesza sie na chwile jak odpale na full screen lub jak zminimalizuje czyli jak nie mam na ekranie myślałem ze format pomoze lecz nic bardziej mylnego zainstalowalem nawet przegladarke brave i na chwile bylo lepiej opera to samo na chwile jest okay po czasie znow lecz opera mniej zacinala filmy
Ktoś wie co moze byc przyczyną

A wszystko inne działa dobrze?

tak pc to potwor custom build przezemnie budowany dwa lata temu
na menadrzer zadan nic nie przekracza 40% obciazenia

Jakby wszystko wolniej chodziło, byłoby łatwiej znaleźć problem. A tak to nie wiem.

Od tego bym zaczął.

Próbowałeś na Firefox? Brave to jest Chrome z modyfikacjami.

Miałem kiedyś trochę inny problem, tzn przycinał mi Netflix. Przyczyna nie do ustalenia, formaty, sterowniki, cuda robiłem. Okazało się, że monitor Phillips nie chciał się dogadywać z kartą graficzną. Może jakieś błędy w sterowniku, trudno powiedzieć. Ten sam monitor chodzi bez problemu z innym desktopem. Monitor był problemem (!) kto by pomyślał.

Myślę, ze u Ciebie będzie coś innego, ale może warto sprawdzić.

Sprawdzenie Latency Checkerem to też dobry kierunek.

Stare filmy mulić mogą od filtrowania kosmetycznego na stronie (irytujące pop-upy i paski lub resztki reklamowe nad i z boku odtwarzacza).

Rozwiązaniem jest optymalizacja filtrów a obejściem wyłączenie całego filtrowania kosmetycznego (wrócą duszki z miejscami po reklamach).

Chyba nie, bo ja słynę ze starego sprzętu i nieaktualnych przeglądarek, a YT u mnie działa na każdym komputerze płynnie nawet na starym Celeronie, a pc autora to przecież:

Zasugerowałem sprawdzenie DPC, bo czuję że może być winne jakieś przerwania systemowe, konflikt sterowników np. karty WiFi.

Mnie chodzi tylko o stare wideo jak 40 letnie reklamy Wendy’s (niby nagranie z okolicy 79):

Włączyłem i działa normalnie. Czemu stare filmy miały by się zacinać?

Przypuszczam, że coś jest nie tak z kodekiem i nadużywana jest pamięć RAM lub CPU na tyle, że już nie można na stronie sprawdzać elementów z pomocą :has( i :has-text(.