Zawieszanie GG - Nokia N70

Witam

Otóż ostatnio dosyć często zawiesza mi sie gg. Czy wy też tak macie ?? Podejrzewam. że to przez program gnubox(chciałem używać neta z kompa na komórce) i od tamtego czasu co drugie, trzecie włączenie GG kończy sie zawieszeniem. To zawieszenie polega na tym, że tel się nie samo wicie muli. Nie da się włączyć żadnej aplikacji.

Formatowałem już telefon, ale to nie pomogło :expressionless: .

Może ktoś z was wie jak to naprawić.

Z góry THX

Prawdopodobnie masz za dużo rzeczy uruchomionych jednocześnie,zainstaluj taką aplikację “Taskman” pomoże Ci powyłączać zbędne programy,nie jestem tylko pewien czy jest na wersję S60V2

Ale po formacie wszystkie programy się usunęły więc nie powinny powodować zawieszeń telefonu.

Może ktoś z was wie jak mogę od nowa zainstalować softa ??

Najlepiej, żeby to był jakiś sprawdzony poradnik :slight_smile:

No to powiedzmy że masz grę na komputer,która wymaga procesora min 2Ghz a ty masz 1Ghz i ramu 512 a u Ciebie tylko 256 to będzie przycinać czy nie?

Nie napisałeś czy wcześniej działało normalnie,nie wiem czy aktualizacja softu coś pomoże,napewno nie zaszkodzi :arrow: LEKTURA

Soft zaktualizowałem już jakiś czas temu i nadal jest on najnowszy (V 5.0705.3.0.1).

Przed instalacją gnubox nie miałem problemów z GG więc teza z wymaganiami nie jest raczej trafna. U mnie GG sie zawiesza nie przycina. Dokładnie: odpalam gg, zgadzam się żeby odbierała i wysłała coś tam, następnie wybieram punt dostępu i pojawiam się na chwile dostępny i gg powoli się wyłącza po czym komórka zaczyna się strasznie mulić i nie da włączyć się żadnej aplikacji ! Wtedy robie restart telefonu i znów działa normalnie.

Ten program gnubox zmienia coś w ustawieniach softu dotyczących internetu. Nie mam problemów z żadnymi innymi aplikacjami.