Zawieszanie i wyłączanie komputera

(Wieclaw220) #1

Witam mam problem z komputerem  jest na Windowsie 7 lecz od wczoraj komputer zaczął się zawieszać( wtedy muszę go zresetować) i wyłączać. nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, wcześniej komputer działał bez zarzutów w ogóle się nie zacinał gdy w coś grałem itp.. A teraz odpalam internet i komputer się wyłącza. komputer skanowałem trzy razy wczoraj  na systemie awaryjnym bo inaczej w 2/3 3/4 skanowania komputer mi się wyłączał. jednak gdy dziś go załączyłem i odpaliłem grę dopiero po 10 minutach się zwiesił po kilku minutach odpaliłem go znowu i nic się nic nie robi już 2 godziny. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

(Longhorn2009) #2

Może nękają cie bluescreeny toin.pl/10138/jak-odczytac-blue-screen/

(Agatonster) #3

wieclaw220

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Wieclaw220) #4

Możliwe ale wydaje mi się ze jest to spowodowane zasilaczem lub kablem od zasilania, gdyż nie wyłączył mi się około 8/9 godzin a gdy się wcześniej wyłączał było słychać co chwile jakby charczenie w komputerze więc nie jestem pewny. Jednak gdy mi się ostatni raz wyłączył było słychać jakby miedzy kablem a zasilaczem szły iskry nie wiem jak to wytłumaczyć ale coś w tym stylu. gdy znowu się coś podobnego wydarzy będę brał pod uwagę wszystkie możliwości i w najgorszym wypadku zaniosę go do  serwisu. Dzoekuje, ze chciałeś pomóc. Temat zamknięty :_)