Zawieszanie i wyłączanie komputera

Witam mam problem z komputerem  jest na Windowsie 7 lecz od wczoraj komputer zaczął się zawieszać( wtedy muszę go zresetować) i wyłączać. nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, wcześniej komputer działał bez zarzutów w ogóle się nie zacinał gdy w coś grałem itp… A teraz odpalam internet i komputer się wyłącza. komputer skanowałem trzy razy wczoraj  na systemie awaryjnym bo inaczej w 2/3 3/4 skanowania komputer mi się wyłączał. jednak gdy dziś go załączyłem i odpaliłem grę dopiero po 10 minutach się zwiesił po kilku minutach odpaliłem go znowu i nic się nic nie robi już 2 godziny. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Może nękają cie bluescreeny toin.pl/10138/jak-odczytac-blue-screen/

wieclaw220

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Możliwe ale wydaje mi się ze jest to spowodowane zasilaczem lub kablem od zasilania, gdyż nie wyłączył mi się około 8/9 godzin a gdy się wcześniej wyłączał było słychać co chwile jakby charczenie w komputerze więc nie jestem pewny. Jednak gdy mi się ostatni raz wyłączył było słychać jakby miedzy kablem a zasilaczem szły iskry nie wiem jak to wytłumaczyć ale coś w tym stylu. gdy znowu się coś podobnego wydarzy będę brał pod uwagę wszystkie możliwości i w najgorszym wypadku zaniosę go do  serwisu. Dzoekuje, ze chciałeś pomóc. Temat zamknięty :_)