Zawieszanie komputera na wyborze systemu

Witam, spotkałem się dzisiaj z nietypowym problemem. Wróciłem z pracy i chciałem sobie odpalić komputer, doszło do ekranu wyboru systemu Win XP i win 7, domyślnie jest ustawione na win 7, wcisnąłem enter i komputer się zawiesił, za drugim razem wybrałem win xp, komputer uruchomił się normalnie, więc zrestartowałem go i chciałem odpalić win 7 niestety sytuacja się powtórzyła, później już nawet strzałki nie działały, włożyłem płytę z windowsem do napędu i odpaliłem chkdsk, wszystko wróciło do normy, pytanie retoryczne co mogło być przyczyną?

Złe zamkniecie któregoś systemu. Wirus. Użyszkodnik. Padający dysk. Padający zasilacz. Kurs euro do dinara. Losowy błąd systemu. Odpowiedzi mogą byc tysiące, ale podałeś tyle informacji ze każda z nich mogłaby być poprawna :wink:

Raczej nic się nie stało. Wyprzedziłeś procesor :slight_smile: , pukając przedwcześnie w Enter, programowy wybór ścieżki bootowania i naruszyłeś porządek plików na dysku. Chyba tylko tyle.

Hmm… Dziwne było to że nawet odpalając live cd nie mogłem wybrać opcji strzałkami, czy ma się włączyć instalacja, czy po prostu live cd.

skoro to jest pytanie retoryczne, to dlaczego oczekujesz odpowiedzi?