Zawieszanie komputera w czasie instalacji Windows w wersji 64-bit

Może być walnięta któraś kość ramu.

sprawdzałem je memtestem wszystkie były w porządku , osobno też działają na  pierwszym slocie . 

Ale szyna jest za duża i przez to jest konflikt, pojedynczo mogą działać, albo slot któryś jest uszkodzony.

hm sloty raczej dobre bo 2x1 gb działa w różnych konfiguracjach , czegoś mogę jeszcze spróbować ? 

A jak są same kingstony, to chodzi ? Szyna jest za dużo i przez to takiej jaja.

nie, działa tylko jak jest jedna kingstone lub kingstone + jedna elixir , 2x kingston nie odpala  . Syna jest za dużo ?

To jedyne wyjście takie jak podawałem wcześniej na przemian z tymi kościami i spróbowanie postawienie na nowo systemu jeśli nie to nic się nie da zrobić. Szyna FSB dla tych kości 1066MHz, płyta obsługuje maks 800MHz.

hm dziwna sprawa  chciałem sprawić sobie ustawienia napięcia w biosie i zaktualizowałem go do nowszego razem z chipsetem ale nie było takich ustawień tam więc włączyłem auto timery i mhz w ustawieniach potem skonfigurowałem wszystkie kości w dualu tzn 2x2 dual i 2x1 dual (kolorami) i wszystko śmiga i odczytuje te 6gb w w7x64 . Dzięki bardzo za pomoc i poświęcony czas :slight_smile: