Zawieszanie komputera

Zmieniłem komputer i od tamtego czasu komputer na każdej wymagającej grze sie zawiesza, raz pogram sobie 30min i sie nic nie dzieje a raz 10min i sie zawiesi. Na grach World Of Warcraft czy Counter Strike Source mogę grać cały dzień i sie nawet nie zamuli a włączę CoD4 albo Colin Mcrae Dirt i sie zawiesi po jakims czasie. Mój komputer to:

Płyta główna: ASRock 4CoreDual-Sata2 - wiem że lipa bez komentarzy:)

Procesor: Intel Core2Duo E4500

Karta Graficzna: Radeonx1950Pro 256MB 256Bit GeCube AGP Sterowniki Omega

Pamięć Ram: 2x1Gb Patriot 800Mhz cl 4.4.4.12

Zasilacz: 400Wat Mode Com Feel

Po zakupię pamięci był także problem z plikami z roszeżeniem .cab teraz to się uspokoiło prawdopodobnie była to wina pamięci wiec czy to też może być przyczyna zawieszania komputera??

Ogólnie komputer sprawuje sie dobrze bez większych problemów oprócz zawieszania w bardziej wymagających grach co może być przyczyną. Proszę o szybką odpowiedz! !!

podłącz inny i zobacz czy pomogło

Bym podłączył inny ale skąd kuzyn obok także ma taki sam zasilacz jak ja. Mam w domu jeszcze zasilacz COLORSIE 350W ale on się tak szybko grzeję bo moja karta potrzebuje 400W. Może być to wina pamięci??

Pamięci możesz przetestować memtestem albo goldmemem, ale ja stawiam na to, że to wina zasilacza. Ten colorsie to takie samo badziewie jak feel.

A to nie dziwne że starsze gry sie nie przycinają czy tak bardzo na to wpływa zasilacz?? Jak długo trwa taki test pamięci goldmemem??

przy nowszych grach proc, grafa … jest bardziej wykorzystany(większe wymagania gry) i zasilacz nie wytrzymuje

Czy ten zasilacz http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=284819852 będzie dobry czy może inny Tracer albo Amacrox??

Ten jest dobry :smiley: mozesz jeszcze zastanowic sie nad Amacrox’em i Modecom’em MC. TYLKO NIE KUPUJ TRACER’A BO TO SZAJS.