Zawieszanie komputera

Witam mam pewien problem z komputerem. Podczas grania w gry (po około 30minut) komputer się zawiesza i po jakichś 2-5minut się odwiesza… Zacina się kompletnie dzwięk jest takie “trrrrrrrrrrr” a potem znika. Co może być powodem tego zjawiska?

Komputer :

Windows 7 ultimate 64bit

Grafika GeForce GT 430

Procesor AMD Athlon x2 250 3.0Ghz

Pamięć RAM 3GB

Zasilacz No wlaśnie zasilacz chińskie /cenzura/… TakeMe 450W Silient. I co do zasilacza to ostatnio postanowiłem sobie przeczyścić komputer cały z kurzu. Rozkręcam zasilacz i zauważyłem lekko wypukły kondensator. Co to oznacza? Czy to może przez to się komputer zawiesza podczas grania? (W najbliższym czasie mam zamiar wymienić to chińskie /cenzura/ za przeproszeniem). Jest to jakiś duży kondensator nie bardzo wiem od czego bo nie znam się na takich sprawach. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Chyba sam znalazłeś rozwiązanie.

Czyli wina zasilacza?

Cześć

Najprawdopodobniej tak. Dobrze by było gdybyś podmienił go chwilowo na jakiś markowy i sprawdził czy problem ustąpi. Jeśli tak zagadka rozwiązana . Jeżeli nie pomyślimy co dalej.

Hmm. Ok. A dałoby się znaleźć coś dobrego do 200zł? żeby mi uciągnęło mój sprzęt. Też może jakieś ok. 450Wat.

XFX Core 450W (będziesz miał spory zapas).

Lub z dużo większym zapasem mocy Thermaltake SMART 530W.

Może być także wina sterowników, zaktualizuj wszystkie

Najnowszy bios też można wrzucić na płytę