Zawieszanie Komputera

Od pewnego czasu mój komputer się zawiesza gdy już się zawiesi to wydaje jednorodne buczenie (buczenie nie jest z głośniczka) Sprawdziłem pamięć programem MemTest 4.0 i przez około 7 godzin testów,żadnego błędu nie wykrył.Co jeszcze może być przyczyną zawieszania komputera.

A skąd buczy, z zasilacza?

Podaj konfigurację komputera łącznie z zasilaczem.

Sprawdź napięcia na zasilaczu. Jeśli nie mieszczą się w normach ATX, prawdopodobnie winny będzie tutaj zasilacz.

Normy:

Napięcie Minimum Maksimum Kolor kabla

12 V 11,40 V 12,60 V żółty

5 V 4,75 V 5,25 V czerwony

3,3 V 3,14 V 3,47 V pomarańczowy

Najlepiej jest wykonać pomiary najzwyklejszym miernikiem. A jeśli takiego nie posiadasz, to wrzuć screena z napięciami np z Aidy64 albo Everesta.

Napisz jeszcze co to za zasilacz jest.

Wcześniej nic nie pisałem,bo nie było mnie w Polsce.Oto screen napięcia 8eq3qk8jslfw_t.jpg

To moja konfiguracja Procesor AMD Phenom II X4 945 Płyta Główna GA-M55S-S3 (rev. 2.0) Karta Graficzna AMD Radeon HD 7700 Series - Zasilacz OCZ 500 Wat - Pamięć 3 GB

PS.Skąd buczy nie mam pojęcia,nie potrafię zlokalizować.

Widać, że tutaj jest wszystko w porządku.

Wrzuć jeszcze screena z zakładki Health z programu HdTune.

Może to dysk wydaje taki hałas?

Nie wrzucę screen-a z zakładki Health z programu HDTune bo nic mi się tam nie wyświetla.Wcześniej tego nie pisałem ale komputer tylko na grach mi się zawiesza,w czasie normalnego użytkowania,nie mam tego problemu.

A innymi programami próbowałeś (np. Victoria)?

Wrzucam screen z programu CrystalDiskInfo 5.4.2 c3j5zcrx1m47_t.jpg i do tego log z programu http://wklej.org/hash/fc79739ec7c/

Wygląda na to, że dysk jest w porządku. Próbowałeś obciążyć kompa np orthosem i sprawdzić jak się temperatury mają?

Przez około 2 godziny z hakiem testowałem komputer orthosem na ustawieniach Test Blend - stress CPU and RAM i Priority i komputer się nie zawiesił,testowałem komputer również programem ALLBechmark i 3DMark to również nie spowodowało zawieszenie komputera.Podejrzewam sterownik od karty graficznej gdyż na starym to występowało,po zmianie już zawiechy nie występują.Ale jak to się mówi wszystko wyjdzie w praniu.