Zawieszanie laptopa podczas przywracania systemu z płyty

Mam problem z Recovery w Windows 7. Podczas procesu przywracania w pewnym momencie wszystko zawiesza się, CD rom przestaje pracować i nie da się go otworzyć. Myślałem że to problem z płytą, przekopiowałem pliki i nagrałem jeszcze raz ale dalej dzieje się to samo. Jak mogę rozwiązać ten problem? Płytki recovery zrobione zaraz po zakupie laptopa, chciałem użyć je pierwszy raz.

Faktycznie powinieneś użyć te płytki wykonane po zakupie, ale czy nie jest tak, że najpierw powinieneś uruchomić aplikację w laptopie pn. Recovery Management lub jakoś podobnie? I tam wybrać funkcję Restore, wkładając odpowiednią płytkę do napędu. Zależy co to za laptop?

Piszę na przykładzie starszego Acera.

Program nie widział tego obrazu systemu który stworzyłem za jego pomocą, a w instrukcji napisane jest że w takim razie należy wsadzić płytkę i uruchomić komputer ponownie. Przywracanie wtedy się rozpoczęło, ale zawiesiło w momencie przekroczenia 40%. Laptop to Asus K52D.

Doczytałem się jedynie, że w tym modelu laptopa podczas przywracania systemu z płyty, należy podczas startu naciskać klawisz Esc, na ekranie wybrać napęd CD/DVD i potem dwukrotnie wybrać OK. Pewnie niewiele to daje, ale inaczej nie potrafię pomóc. Sorry!

Sprawdź czy można przywrócić z ukrytej partycji? Jak tylko ukaże się logo Asus wciśnij F9.