Zawieszanie się flasha - zielony ekranik

Witam,

miałem flasha ale coś się z nim porobiło. Chciałem przeinstalować - pobrałem z oficjalnej strony, uruchamiam i bach - zawieszka instalatora i usunięcie pliku instalacji. I tak w kółko.

Więc usunąłem flasha, restart kompa, pobrałem chcę zainstalować i znów to samo. I tak na okrągło.

Z poziomu przeglądarki też próbowałem, to wywala błąd.

Jak zainstalować to wielkie badziewie, z którego musimy korzystać ? :evil:

Zastosuj się do tej metody Klik, tłumaczyło Google , miałem podobny problem i to mi pomogło, wykaż się cierpliwością, bo nie wszystko pojawia się od razu…

Witam, ponownie - jakiś czas miałem spokój z flashem. Od 2 dni znów mam problem.

Gdy uruchamiam jakikolwiek film we flashu obojętnie na jakim serwisie wita mnie od razu zielony ekranik i zawieszenie całej przeglądarki.

b378b830fe7c.jpg

Pobrałem flasha z dp, zainstalowałem i nic.

Pobrałem wszystkie, zainstalowałem i nic.

System win 7 ultimate 64b.

Spróbuj starszą wersję, ja z kolei miałem takie cuda jak zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej. Więc spróbuj w tym kierunku.

Na starszej wersji jest ok. Ale nie po to wydają nowe wersje żebym nie mógł ich używać :expressionless: Problem w tym, że raz video działa, raz nie. I w czymś problem musi tkwić. A co do sterowników karty na stronie producenta jest tylko jedna wersja, więc nie ma ani starszych ani nowszych.