Zawieszanie sie gier

Mam problem - Po odpaleniu gierki 3-5 minut pozniej gra po prostu tak zwalnia ze sie nie da wogóle grac… mam 1 fps na 7 sekund :mrgreen:

Niewiem co sie dzieje - prosze o sprawdzenie loga:

Hjackthis log:

sprubuj wyłączyć avasta (jego osłone rezydentną) jeśli masz włączoną na niektórym sprzęcie może mulić

rezydentna? Sorki ale mam poki co w avascie Dostawcow:

  • Poczta

  • Komunikatory

  • Oslona Sieciowa

  • Oslona P2P

  • Oslona Standardowa

  • Oslona www

PS> Ostatnio avast dlawil sie jakims plikiem gdzies w okolicach C:\Documents and Settings\Grethort\Ustawienia lokalne\Temp

Wyskakiwal ze nie moze przetworzyc jakiegos pliku XXXX - avast wykrywal go jako reklamiarza/konia trojanskiego. Nie pamietam dokladnie - w kazdym razie wygladalo to tak jakby probowal unicestfic sam siebie :expressionless:

PS2> Co z logiem?

Daj loga z hijacka,ps pprostu zmien swoj 1 post w tym temacie przez dodanie jeszcze hijacka;)

Log added

dzieje sie tak na jednej grze czy na kilku, a jak chodzą strony www, a może masz jakieś działajace programy p2p

Złączono Posta : 23.08.2006 (Sro) 11:27

sorry ale nie widziałem twojego ostatniego postu :lol:

Dzis rano udalo mi sie zaobserwowac cos takiego:

avast! znalazl konia trojanskiego :

C:\Documents and Settings\Grethort\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\GTI7STIR\!update-4295[1].0000\[UPX]


Nazwa pasozyta: Win32:Purityscan-Q [Trj]

Kiedy klikam usuń / Kwarantanna wyskakuje mi blad " proces nie moze uzyskac dostepu do pliku poniewaz jest on uzywany przez inny program ". Sęk w tym że da sie go usunac RECZNIE ale po ponownym uruchomieniu kompa znowu sie pojawia :S ? Da sie go jakos skasowac na amen?

PS> Co jest z tym logiem? Czy jest on za dlugi? :stuck_out_tongue:

  1. Startujesz do trybu awaryjnego i wyłączasz przywracanie systemu.

  2. Pliki/foldery na czerwono skasuj z dysku.

  3. Wpisy skasuj Hijackiem.

Potem otwórz notatnik i wklej :

Plik --> Zapisz jako --> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki --> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym.

Start --> Uruchom --> cmd i wklep w konsoli (oczywiście w awaryjnym) :

Enter, i teraz inna komenda :

Ebter i możesz wyjść z konsoli.

Zrobione - a co zrobic z tym FIX.REG? :wink:

Tak przy okazji THX :mrgreen:

kliknąć 2 razy celem uruchomienia - potwierdzić i już ok :slight_smile:

Jeszcze raz thx