Zawieszanie się gry podczas grania

Mam taki problem mam Fife 11 i batman arkhan city i w nie, których momentach jak włączam grę batman arkhan city piszę kliknij start to się zawiesza pojawia się komunikat i do wyboru jest zamknij program, a w fifie 11 to czasami po skończonym meczu jak nie ma jeszcze tego menu gdzie pisze dalej to dzieje się to samo co przy batmanie.

Jaki masz sprzęt? Sterowniki do karty graficznej zaktualizowane?

Gry oraz system oryginalny?

Dałeś mi dobry trop widocznie to przez sterownik do karty graficznej jak zainstalowałem nowszy to chyba pojawiły się te problemy, ale nie jestem pewiem czy dobrze mówię i teraz jak powrócić do starych sterów.

Jesteś pierwszą osobą z jaką się stykam co chce mieć stary sterownik. Nie zastanawia cię czemu producent wydał nowy? Bo jest lepszy?! Bo ma mniej błędów?! 2xTAK. Po co ci stary sterownik? o.0

Spróbuj odinstalować nowsze sterowniki, pobrać i zainstalować starsze. Pamiętaj o przeczyszczeniu systemu po odinstalowaniu sterowników.

Na starszych sterownikach wszystko działało?

Wiesz, nie od dawna wiadomo że nowy sterownik nie zawsze działa prawidłowo, a w skrajnych przypadkach może nawet uszkodzić sprzęt :

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Ste … 36375.html

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Ste … 27255.html

To bynajmniej nie jest argument przeciwko instalowaniu nowych sterowników. To tak jak by powiedzieć, że nie kupie nowego samochodu, bo może się popsuć.

Nie mówię o tym, że bać się nowych sterowników trzeba tylko to, że czasem mogą być wadliwe, czyli nie zawsze nowy sterownik to samo dobro (w wielu wypadkach, ale wiele nie znaczy wszystkie :wink: )

  • Witam. Czy masz Steam ?? A jeśli tak, to jakie gry tam masz ?? Możliwe, że jakiś dodatek do gry, albo gra obciąża Ci system.

Do sla17 system nie musi być oryginalny, gra również, żeby wszystko poprawnie się uruchamiało. Gra może być piratem, ale jeśli jest kiepski

crack, to własnie mogą być takie skutki. - Jeśli gra jest oryginalna, to może tomi001 mieć: albo słaby komputer, albo pliki na płycie są uszkodzone.

A co najważniejsze, nikt nie zapytał, ile ma miejsca na dysku wolnego, a ile miejsca jest zajęte :slight_smile:

Jeżeli masz Steam, gry na Steam, to napisz jakie. Może któraś z nich ma dodatek, co powoduje zwalnianie komputera.

Poniżej minimalne wymagania gry Fifa 11

System: Win XP, Vista, 7

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz

Pamięć: 1 GB (2 BG dla Vista i 7)

karta grafiki 256MB

Poniżej wymagania dla Batman Arkham City

Core 2 Duo 2.5 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 768 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 17.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

Wymagania, co do gry Batman wzięte z tej strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14372