Zawieszanie się klawiszy

Witam jestem użytkownikiem klawiatury A4-TECH KD-800L X-SLIM

Lecz problem nie dotyczy tylko niej, gdyż myślałem ze to wina sprzętu i postanowiłem kupić nową(a dokładniej została zakupiona dzisiaj).

Problem wygląda tak:

Gdy przytrzymam jakiś klawisz na sekundę lub dwie zacina mi się i postać w grze zaczyna iść np. cały czas prosto(gdy wciskam klawisz W) i po jakimś czasie przestaje tak samo 2-3 sekundach, lub gdy chcę np przytrzymać tab w jakieś grze żeby zobaczyć tabelę i mi się przycina a ja w tym samym czasie chcę kliknąć jakikolwiek inny klawisz zaczyna mi wydobywać się z głośników(lub słuchawek) dziwny dźwięk(pikanie). Problem ogólnie zaczął się po tym jak przeinstalowałem windowsa z XP na 7, lecz nie bezpośrednio po zainstalowaniu.

P.S.: A i jeszcze coś, komputer stał w domu w zimę kiedy ten nie był ogrzewany i było tam dosyć chłodno(gdyż się przeprowadzałem), nie wiem czy ma to jaki kolwiek na to wpływ ale wolałem napisać.

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Może włączyłeś sobie klawisze trwałe lub inne ustrojstwo z ułatwień dostępu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1677186.html

ehh myślałem że się naprawiło… a to po jakimś czasie znowu się zrobiło:/

jak przytrzymam jakiś plawiasz i potem zaczynam rusza scrollem lub klikać inny klawisz automatycznie wydobywa się dźwięk jak przy przytrzymaniu paru klawiszy na raz.

Dodane 24.02.2013 (N) 13:17

@odświeżam