Zawieszanie się kompa podczas grania

Podczas grania w gry po jakimś czasie ok (15min) zawiesza mi sie komp na parę sekund, po chwili można dalej grać parę minut i znowu zawiecha, i tak w koło. Co może być przyczyną tego zawieszania? Proszę o pomoc.

Mozliwe ze masz jakiegos wirusa.

Masz to od jakiegoś czasu czy nastąpiło to nagle? Przeskanuj komputer skanerem antywirusowym. Sprawdź temperaturę procesora i ewentualnie poprzeczyszczaj wnętrze obudowy wraz z wiatrakami. Być może komputer się zbytnio nagrzewa co prowadzi do zawieszania.

Jak nie pomoże- skan. Jak to nie pomoże, pozostaje wymina radiatorków na miedziane.

Podaj napięcia.

Tak w ogóle to zasilacz do wymiany bo ten jest słaby. Zmień na Fortron 350W lub Deltę-Cena na allegro około 50-60 zł

Wirusa żadnego nie mam skanuje kompa systematycznie. Zawieszanie to pojawia sie już od jakiegoś czasu. Temperatura procka w normie. Wnętrze obudowy mam czyste niedawno czyszczone. Tutaj podaje linka do wykazu napięć i temperatur podzespołów: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/546 … 0fde0.html. :o

0,63V na procku?? To chyba przekłamanie programu. Jaki masz procesor i płytę główną. Sprawdź napięcia w biosie. Ewentualnie w programie Everest.

Witam procesor to AMD Athlon64 3500+, a płyta GIGABYTE GA-M55plus-S3G.

Link do wykazu napięć w Everest: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a14 … fe4e0.html

No tu napięcie na procku już lepsze :slight_smile: Ale słabe napięcie na lini +2,5 Tak jak mówiłem zasilacz do wymiany. Fortron 350W lub delta 400W w cenie około 60 zł, chyba że masz więcej to Amacrox Warrior AX400.

Zmieniłem zasilacz na Amacrox Warrior AX400 PNF, komp podczas grania się już nie zawiesza. Dzięki za dobre rady. :smiley:

czy może mi ktokolwiek podpowiedzieć jak ściągać pliki mp3 + G, czyli krótko mówiąc pliki do karaoke ??? :frowning:

Złączono Posta : 10.09.2007 (Pon) 22:20

widzę że nie ma chętnych no cóż pewnie jak zwykle sam sobie z tym tematem poradzę…

:o Nie ma chętnych ? a widzisz w tytule tematu o czym on jest ? Załóż nowy temat i nazwij go konkretnie a zapewne ktoś Ci pomoże. A nie podłączasz się do istniejącego który jest zupełnie o czymś innym!