Zawieszanie sie komputera, komputer świerzo po formacie

niedawno co zformatowałem komputera (dobkładnie 2 dni temu) i juz mam problemy czesto mam sytuacje ze jak odpale jakas gre to mi się ona zawiesza albo zacina na długo. Mam windowsa xp sp2 i antywirusa kasperskiego, do czyszczenia rejestru używam ccleanera. prosze pomóżcie bo juz mi ręce opadają.

Po zainstalowaniu systemu zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej i do karty graficznej ?

Patrzyk121 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

tak zainstalowałem, mam pytanie czy moze być to spowodowane tym ze wgrałem sobie najnownie sterowniki do karty graficznej oczywiście poprzednie usunołem przed instalacją nowych ?? gdyż przedwczoraj je zmieniłem a przed zmianą wszystko chodziło dobrze, sterowniki pobrałem z oryginalnej strony, i czy możliwe żeby takie problemy wyskoczyły nie odrazu po instalacji ?? przepraszam za mało konkretny temet, ale dostaje nerwicy z powodu problemów z moim kompem

Oczywiście, że to może być przyczyną.

Jaką posiadasz kartę graficzną ?

geforce 7600 gt gigabajta

Pobierz i zainstaluj ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

mam nadzieje że w tym leżał problem, dzieki za pomoc.

jak ćoś będzie sie dziać nadal to napisze