Zawieszanie sie komputera, komputer świerzo po formacie

(Pw55) #1

niedawno co zformatowałem komputera (dobkładnie 2 dni temu) i juz mam problemy czesto mam sytuacje ze jak odpale jakas gre to mi się ona zawiesza albo zacina na długo. Mam windowsa xp sp2 i antywirusa kasperskiego, do czyszczenia rejestru używam ccleanera. prosze pomóżcie bo juz mi ręce opadają.

(Seba86mu) #2

Po zainstalowaniu systemu zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej i do karty graficznej ?

(Agatonster) #3

Patrzyk121 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Pw55) #4

tak zainstalowałem, mam pytanie czy moze być to spowodowane tym ze wgrałem sobie najnownie sterowniki do karty graficznej oczywiście poprzednie usunołem przed instalacją nowych ?? gdyż przedwczoraj je zmieniłem a przed zmianą wszystko chodziło dobrze, sterowniki pobrałem z oryginalnej strony, i czy możliwe żeby takie problemy wyskoczyły nie odrazu po instalacji ?? przepraszam za mało konkretny temet, ale dostaje nerwicy z powodu problemów z moim kompem

(Seba86mu) #5

Oczywiście, że to może być przyczyną.

Jaką posiadasz kartę graficzną ?

(Pw55) #6

geforce 7600 gt gigabajta

(Seba86mu) #7

Pobierz i zainstaluj ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

(Pw55) #8

mam nadzieje że w tym leżał problem, dzieki za pomoc.

jak ćoś będzie sie dziać nadal to napisze