Zawieszanie się komputera podczas gry

Ostatnio mam problem z zawieszaniem się kompa podczas gier, zwiecha nastepuje różnie tzn, czasami kilka sekund po jej uruchomienieu, czasami po 2h. Reinstalowałem system, sterowniki, zdefragmentowałem dyski, odwirusowałem sprzęt, wykonałem test pamięci memtestem (wszystko ok).

Zalożylem jescze dodatkowy wiatraczek aby poprawić chłodzenie, choiciaż wydaje mi sie że temp. podzespołów mieszczą się w normie. Wymieniłem także zasilacz z 350w na 450w, niestety problem nadal się powtarza…

Moj sprzęt to:

procek: AMD Athlon 64 Processor 3000+

pamięc: 1024mb ram GoodRam ddr2

grafa: NVIDIA GeForce 7600 stery grafy: nv4_disp (6.14.11.6375 - nVIDIA ForceWare 63.75)

plyta gł: ASUS m2n-mx

dysk: Seagate ST380011A

zasilacz: Tracer 4life/450 HF

Dodaje screeny z odczytu EVERESTa

everesttestyz8.png

i SpeedFana

speedfantestkc0.png

Dołączam jescze odczyt logów z HijackThis:

Z góry dziękuje za pomoc i zainteresowanie.

Prawdopodobna przyczyna wiechów. A loga niech ktoś sprawdzi bo się na tym za bardzo nie znam :slight_smile:

Zasilacz ma 4 dni, nowka. Pozycze od kolego zasilacz i sprawdze jescze raz.

Tu nie chodzi o moc tylko o firmę. Tracer to dziadostwo tak jak Feele itp. Proponuje coś z chefteców, fortronów albo amacroxów

Zasilacz jest wporządku, wycyscilem też całego kompa z syfu…

Może dlatego że masz zbyt podkręcony procesor? ja tak miałem jak za dużo podkręciłem…

Nie, nie podkręcałem procka

Jak już mówiłem sprawdź komputer na markowym zasilaczu bo nie waty na pudełku się liczą, a rzeczywista moc i zdolność do utrzymywania napięć. Inne możliwe powody to np. przegrzewanie się podzespołów.

wymień zasiłke wiem co mówie sam miałem taki zasilacz tylko 400w i to samo było tracer to straszne badziewie

Wymieniłem zasilacz na chiefteca 500w, dalej sie zawiesza.

log czysty, zasilacz dobry, nie wiem co może być nie tak

Problemem była wada karty graficznej. Dziękuje za zainteresowaniei pomoc.

Temat do zamknięcia