Zawieszanie się komputera przy starcie (XP SP2/SP3)

Odinstaluj SP3 przeciesz było w dobreprogramy.pl że SP3 sprawia własnie tego typu problemy z systemem

Tak to jest z tym SP3 i jedynych chodzi jak marzenie a u innych totalna tragedia.Odinstaluj SP3 przez dodaj/usuń programy w panelu sterowania.Jak zależy Ci na SP3 to najlepiej zainstaluj go na czystym świeżo postawionym systemie moż to pomoże.Pozdrawiam :slight_smile:

Witam.Mi to w ogóle system cały poszedł .Musiałem kompa do serwisu oddać i musieli mi przywrócić system do SP2 i 60 zł, zapłacić. Teraz hula jak dawniej superowo.SP3 nawet nie chce znać. POZDRAWIAM.

Zgadzam się to samo było z moim komputerem kiedy zainstalowałem SP3 zaczął świrować (zawieszanie sie ,restarty) moim skromnym zdaniem nie jest on jeszcze tak dobrze dopracowany jak powinien być i lepiej go jeszcze nie instalować

Oj ludzie jak się czytam jak się męczycie to ręce opadają tyle się pisze żeby zrobić kopie obrazu bezpieczeństwa przed takim instalacjami są na vortalu demonstracje programy i co nikt nie robi tego a później płacz że do serwisu a można było zrobić samemu w kilkanaście minut kopie odzyskać i nie płącić bo tyle informacji jest o sp3 ze trzeba było wziąć pod uwage skopanie systemu :slight_smile:

Service Pack 3 jest podobnie jak Windows Vista - on nie sprawia problemów na dość nowych komputerach oraz kiedy na dysku systemowym (np. C) nie są zainstalowane jakieś programy. Jeśli na dysku z Windowsem masz jeszcze jakieś programy (poza sterami, Windowsem i innymi oczywistościami) to radziłbym abyś przeniósł je do innego folderu - nigdy na dysku systemowym nie mogą znajdować się inne programy niż te niezbędne do działania systemu. To właśnei może być przyczyną twojego problemu. Najlepiej jednak wróć do SP 2, jest on znacznie kompatybilniejszy od SP 3.

Skoro system ci się wiesza to może hm…kliknij na dysku z systemem Windows na “właściwości” potem na “narzędzia” i “sprawdź”, potem polecam jeszcze defragmentację dysku (po jego uprzedniej analizie czyli "start-ustawienia-panel sterowania-zarządzanie komputerem-defragmentator dysków i klikamy opcję “analizuj”), będziesz wiedział wtedy czy musisz defragmentować czy nie. Jak to nie pomoże to spróbuj odinstalować SP 2, wyczyścić rejestr i zainstalować na na nowo SP 2 do Windows XP. Jeśli to nie pomoże napisz, spróbuję ci lepiej pomóc.

Sprawdź w menedżerze zadań, czy nie masz żadnych podejrzanych procesów, zawsze warto sprawdzić :slight_smile: