Zawieszanie się komputera

WItam :slight_smile: zawiesza mi się komputer w trakcie pracy i trzeba reseta dać co może być tego przyczyna da się to jakoś naprawić

Dodane 29.04.2009 (Śr) 21:21

proszę o to log z combofix

http://wklej.org/id/84544/

witam

Spróbuj przeskanować komputer tym : Spybot - Search & Destroy i CCleaner.

Zawiesza się tak po prostu, czy są jakieś inne ‘dodatki’, jak np. blue screen?

nie tak po prostu ale myślę ze to wina nis 2009 bo jego też u siebie na kompie miałem i sporo z nim problemów miałem chyba go 3 razy przeinstalowałem :stuck_out_tongue: może ktoś chce kupić nis 2009 licencja na pół roku paragon 50zł:P tylko:D

Dodane 01.05.2009 (Pt) 10:01

nie ma po prostu się zawiesza w trakcie pracy :(( i trzeba reseta dać może to przez zasilacz codegen 300w nie wytrzymuje ale z kąd mam pewność jak się kupi jakiś zasilacz to nie będzie tak samo może to wina windows ostatnio były instalowane aktulizacje z windows update :slight_smile:

Dodane 01.05.2009 (Pt) 10:01

nie ma po prostu się zawiesza w trakcie pracy :(( i trzeba reseta dać może to przez zasilacz codegen 300w nie wytrzymuje ale z kąd mam pewność jak się kupi jakiś zasilacz to nie będzie tak samo może to wina windows ostatnio były instalowane aktulizacje z windows update :slight_smile:

Dodane 02.05.2009 (So) 13:05

nic nie pomaga nie ma bluescreena po prostu podczas pracy zawiesi się nie reaguje na klawiaturę,mysz

Może to wina systemu

Dodane 02.05.2009 (So) 13:06

pomóżcie:)

Dodane 04.05.2009 (Pn) 11:18

wydaje mi się że on się zawiesza przez netframeworka ponieważ ponownie zainstalowałem system i podczas robienia aktulizacji robiło coś tam z net frameworkiem się znowu zawiesił :(( da się coś z tym zrobić frameworka musze mieć mam dużo programów które z niego korzystają !!