Zawieszanie się komputera

Witam, więc problem polega na tym że:

1.Przy włączeniu komputera po ok 1 min system zawieszał się, jaki powód tego nie wiem, taki sam “zawias” komputera pokazywał się jeżeli uruchomiło się przeglądarkę internetową niezależnie jaką. I w tym momencie wykonałem “FORMAT SYSTEMU”

  1. Po formacie systemu zawieszanie się komputera zostało zakończone ale… i tutaj mam to ale ponieważ nie zakończyło się zawieszanie się systemu po włączeniu się jakiejkolwiek przeglądarki: czy jest to IE czy OPERA czy MOZILLA. Myślałem że wykonam jeszcze jednego “formata” ale po nim nadal mam ten sam problem.

Chciałbym tutaj podkreślić że zdarzyło się to nagle i jaki jest tego powód nie wiem. Wiem tylko tyle że dzień wcześniej komputer działał, został normalnie wyłączony i nagle to się stało… Windows jaki jest na tym komputerze to Windows XP… Bardzo prosiłbym o pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Sprawdź pamięć, np programem MEMTEST86+, dostępnym na tym vortalu pod adresem http://www.dobreprogramy.pl/Memtest,Pro … 12492.html . Jeżeli pamięć będzie OK, to pomyślimy dalej. Pozdrawiam

Heh. A inne aplikacje działają normalnie jak uruchomisz? Np okno ekploratora to ci wiesza się system czy tylko podczas przeglądarki? Może sterowniki od modemu ‘kłócą’ się z innymi? Masz najnowsze?

Miałem podobny problem z tym że mi się wyłączały wszystkie przeglądarki i żadne formaty nie pomagały. Więc sprawdziłem ram okazało się że jest uszkodzony i to powodowało resety systemu zawieszki i wyłączanie ww przeglądarek.

Uzyłem programu podanego przez kolegę i nie wykryło żadnych błędów.

Co do innych postów: Kiedy tylko uruchomię IE, Operę czy Mozillę Firefox i kiedy ładuje się strona to jest automatyczne się zawieszenie komputera :frowning: i jedyna możliwość to restart! :confused:

Napisz jaką posiadasz konfigurację komputera.

Witam dzięki wszystkim za pomoc, ale pokombinowałem, pokombinowałem i jak się okazało, nie wiem jakim sposobem doszło do uszkodzenia karty sieciowej. Pozdrawiam i temat do zamknięcia :slight_smile: