Zawieszanie się komputera

Witam

Mam problem z moim komputerem ,a mianowicie zawiesza się podczas oglądania filmów na pełnym ekranie np na Megavideo czy YT…Ostatnio zawiesza się czasami podczas np pracy w przeglądarce .Ostatnio zmieniałem kartę graficzna na nowa stara uległa spaleniu.Posiadam obecnie Radeonax800xl 512MB GDDR2 256 bit.

Typ procesora DualCore Intel Pentium D 920, 2800 MHz (14 x 200)

Dysk 250GB Hitachi SATA

2x 512 RAM

Temperatury w normie

Napięcia : Rdzenia procesora 1,15V / +2,5V ,3,15v /+3,3v ,2,96V /+5v,4,84v /+12v,11,46v / Sprawdzane Everestem …

Czy to wina zasilacza nie wyrabia juz dla tej nowej karty ?

A jakiej mocy masz zasilacz?

Mode-Com Feel 350 ATX czyli 350W

Pobór mocy Twojego procesora to około 100 W według producenta, grafika pobiera około 50-70 W w stresie więc to nie jest raczej wina zasilacza. Moim zdaniem jest to wina pasty termo-przewodzącej na procesorze. Może po prostu procesor nie oddaje już ciepła na radiator i komputer się zawiesza.

Wymień pastę na nową to kwota około 10-20 złoty.

Przy okazji wyczyść wiatrak na chłodzeniu od procka:)

Nie to nie to …pasta jest,nie dawno nakładałem .Temperatury w normie … komputer wyczyszczony ,buda otwarta !!

Dzis zakupiłem zasilacz 500W podlaczylem i narazie smiga bez zawiechy zobaczymy co dalej … :slight_smile:

Dodane 23.10.2010 (So) 16:22

Witam

Moze ktos mi jeszcze pomoze zaktualizowac BIOS … Plyta głwona Asus p5vd2-mx kto mi poradzi skad pobrac nowy BIOS i jak go potem zainstalowac …???