Zawieszanie sie komputera?!?

(Mateusz456852) #1

Mam pytanie dlaczego mój komputer sie wiesza szukałem odpowiedzi w google ale nie znalazłem poprostu nie mam pojecia .

Typ procesora DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)

ID płyty głównej 63-0100-001131-00101111-090806-P4M890$P4M890T-M_P4M890T-M RELEASE 09/08/2006

Nazwa płyty głównej Nieznane

Pamięć : kingston 2.5gb

Karta graficzna :geforce 7300 gs

Zasilacz : ATX delta 500 W[dokąłdnie nie pamietam]

procek sie nie grzeje

ramy dobre zasialcz dobry

poprostu nie wiem prosze o pomoc z góry dziekuje :slight_smile:

(Shaki81) #2

Nie masz wirusów?

Po czym wnioskujesz, że procek się nie przegrzewa?

(system) #3

Powszechne są nieumiejętne i zbyt częste czyszczenia wnętrza komputerów przez młodych komputerowców, powszechne są podkręcania procesorów i kart graficznych, powszechne są inne zabiegi, jak np wyjmowanie dysków i noszenie ich do kolegów, podłączanie dysków kolegów do swojego i te przyczyny często powodują przypadkowe uszkodzenie elementów komputerów, potem płacz że bluescreeny, zawieszenia, restarty. Co ty na to? Było u ciebie kiedyś robione coś z tego, co napisałem? Komputer to nie zabawka dla dzieci

(Lukaszk 89) #4

JUST PRO..be my GOD.. :smiley:

Podaj napięcia i temperatury z BIOSu i Everesta/Speccy/Aida. Sprawdź czy na płycie głównej nie ma napuchniętych kondensatorów.

(Lukax96) #5

może masz syf na kompie? Zainstaluj sobie jakiś program do czysczenia rejestru np CCleaner, zrób defegradację dysku.Przeskanuj kompa jakimś antywirusem.Może zasilacz zaczyna padać, jak u mnie kiedyś mustang 400w padał to też sie dziwne rzeczy działy :smiley: Pooglądaj dokładnie w środku kompa czy niema napuchniętych kondensatorów itd.