Zawieszanie się komputera

Witam jestem nowy na forum i niewiem czy dałem to do dobrego działu ale prosze o pomoc. A mianowicie komputer przy grach zazwyczaj multiplayer zacina sie i ekran robi się czarny jak by nie dostawał sygnału od kompa ale komp nadal jest załączony tylko ta czerwona dioda nie miga wcale, napęd CD|DVd działa ale klawiatura nie, nie ma żadnego blue screena ani nic tylko totalna zwiecha i tylko reset pomaga. Wydaje mi sie że to nie zasilacz bo miałem kiedyś 350w i działało potem sie zaczeło zawieszać a teraz mam 500 lub 550w i nie ma żadnej różnicy. Nie piszcie tu jakiś skomplikowanych rzeczy bo jestem troche zielony w tych tematach.

podaj podzespoły komputera i markę zasilacza i podaj temperatury komputera w czasie spoczynku i w czasie gry

zasilacz tracer, procesor amd athlon 64 x2 dual core procesor 6000+ 3,01 ghz, 2mb ram, karta graficzna nvidia 9600 gt, temp w stanie spoczynku tak jak pisze w speed fan : GPU ok.54, temp1 45, temp2 49, temp3 43, core 51, core 53, ambient 0, a w grze ci nie powiem bo momentalnie jak załącze gre multi to sie wiesza

zasilacz koniecznie do wymiany na jakiś firmowy gdyż on może być winowajcą zawieszeń,temperatury procesora trochę wysokie-wyczyść komputer w środku i można wymienić pastę na jakąś dobrą

zasilacz zmieniłem na corsair 600w, pasta okazała się być pyłem… też ją wymieniłem nadal to samo POMOCY nie moge grać prawie w nic! !!

Dodane 26.01.2013 (So) 11:29

pomocy?