Zawieszanie się - niebieskie tło i naspiy

Inaczej to co w temacie.

Mam bardzo duży problem otóż nic nie moge robić na komputerze, w sensie nie mogę korzystać w gier, ani innych niektórych aplikacji, zupełnie mogę tylko chodzić po folderach i pisać oraz odtwarzać muzykę i surfować w internecie ( ale nie mogę grać w gry on-line) gdy robię waśnie tą czynność(granie itd.) komputer się zawiesza pojawia się niebieski tło i jakieś napisiki co tam pisze nie wiem * bo się wyświetla to na około 1 sec. czynność ta się powtarza. :oops: wcześniej tak miałem z jakiś rok temu tak samo, jednak nagle zaislacz padł, gdyż się chyba przegrzał zasilacz, kupiłem nowy i już wszystko było OK i działało =D> problem się znów powtórzył… mo i co ja mam teraz robić !!

* nie próbowałem print screen

** może print screen zadziała :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Do rozpoznania niebieskiego ekranu użyj tego: http://forum.purepc.pl/temat/FAQ/8/Debu … try1167930

dzięki za link jutro z niego skorzystam i napiszę relację najnowszą

A jaki kupiłeś zasilacz ? Podaj nazwę i ile posiada watów…

Po drugie spr. temp. programem Everes t, jest na naszym vortalu.

a oto: i raport:

no i teraz myśle że z tego co na tej stronie zobaczyłem - symbole Kernela zawiniają! Ale co to to nie wiem.

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 10:05 został dopisany post przez TicTac123

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 10:09 został dopisany post przez TicTac123

kernelvt2.png

to są moje kernele na kompie, może to coś pomoże …

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 10:10 został dopisany post przez TicTac123

kernelvt2.png

kernelvt2.38668bd0e6.jpg

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 10:11 został dopisany post przez TicTac123

nie działa wejdzcie se sami w linki bo na dobreprogramy.pl/forum jakoś one nie działają