Zawieszanie sie systemu przy grach przez przegładarke

Witam, jak wyzej system wiesza sie podczas uruchamiania lub w trakcie gry przez przegladarke. Problem powtarza sie rowniez przy przegladaniu stron z filmami typu youtube. w zasadzie wykluczylem problem zawirusowania, poniewaz zrobilem formata wszystkich partycji i jako pierwsza strone po nim otworzylem gre (po czym ofc nastapila zawieszka). Kiedys juz mialem podobny problem i poleconi mi wymienic zasilacz (ktory rzeczywiscie okazal sie dosc tandetny). Po wymianie zasilacza na Chieftec 350W nie bylo problemu przez jakies 3 miesiace. Nie wydaje mi sie zeby zasilacz (wydawaloby sie dosc renomowanej firmy) padl po tak krótkim czasie. Mam Neo 512. Zmieniłem sterowniki do modemu + podlaczylem w inne wejscie usb- nic nie pomoglo.

Jesli ktos zna przyczyne problemu prosze o pomoc. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Typ procesora AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Nazwa płyty głównej MSI K8N Neo4 Series

Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce4, AMD Hammer

Zasilacz chieftec 350W

grafika MSI NVIDIA GeForce 7300 GS

Pamięć fizyczna 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Typ BIOS’u Award (05/04/06)

Nie wiem czy to może być przyczyną, ale uruchom program core temp i gpu-z i sprawdź temperatury na podzespołach (procesor i grafika). Jak będą podwyższone koło 50-60*C procesor i 60-70*C karta to zobacz czy komputer przypadkiem się nie zakurzył. Oczywiście jak masz w środku syf to sprężarka albo powietrze sprężone i do dzieła :slight_smile:

Komp byl czyszczony sprezarka ok 1miecha temu, ale moze zrobie to jeszce raz =]