Zawieszanie się systemu przy rorzuchu


(Adam Franczak) #1

Witam!

Krótko: Zdarza się, że przy rozruchu systemu w etapie pojawiania się pulpitu albo pokazuje się czarne tło z kursorem i nie działają żadne komendy (alt+ctrl+delete) albo pulpit zawiesza się- po 5 min pojawia się boczny pasek, jak klikam w przycisk start to panel otwiera się po 5-10 s. Napisałem zdarza się, bo miałem taką sytuację z 5 x pod rząd a teraz jest ok.Pewnie za jakiś czas problem się powtórzy.

Skanowałem system antywirusem i antyspywarami, coś tam wykryło ale nic to nie dało.Porządkowałem rejestr cc cleanerem.

Załączam log z OTL, jeśli to w czymś pomoże.I nie wiem czemu OTL nie generuje mi na koniec EXTRAS, czy to dlatego, że w opcjach mam zaznaczone "pomiń znane dobre pliki"? bo rozumiem, że oba pliki tekstowe powinny być w tym samym folderze (u mnie pulpit).

OTL:

http://wklej.org/id/854274/


#2

adampiotr88 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Kedziorki) #3

Widzę, że oprócz Aviry masz zainstalowany też ZoneAlarm. Czy to jest antywirus, zapora czy oba w jednym? Bo jeżeli ten ZA to program w składzie którego masz też antywirusa to w zestawieniu z Avirą możesz mieć podobne objawy jakie opisałeś. Przyjmujemy zasadę, że w systemie powinien być zainstalowany tylko jeden antywirus (nie mówię tu oczywiście o programach typu Malwarebytes czy Superantispyware, które mogą pracować równolegle z antywirusem).