Zawieszanie się systemy przy próbie uruchomienia programów


(Osiol1) #1

Witam. Mam problem z uruchomieniem programów: Mozilla Firefox, Ipla oraz gry sieciowej World Of Tanks. Za każdym razem przy prónie uruchomienia któregokolwiek z tych programów po chwili pokazuje się róznokolorowy ekran w kwadraty, kreski, kropki oraz następuje zawieszenie się systemu. Czasem także ekran robi się niebieski z białumi kreskami lub rózowy, przeróżnie to wygląda. Wykonałem już skan OTLem jeśli to sięna coś przyda. Nie pomaga ani resetowanie komputera ani ponowne uruchamianie. Bardzo proszę o pomoc.

OTL: http://www.wklej.org/id/1028093/

Extras: http://www.wklej.org/id/1028095/

Mam także zdjęcia ekranu po zawieszeniu systemu, ale nie wiem gdzie mógłbym je umieścić w celu sprawdzenia. Czy w ogóle jest szansa aby obyło się bez instalowania nowego systemu operacyjnego?

Pozdrawiam

Andrzej


(Przemek18) #2

Obstawiam przegrzaną kartę graficzną.Wrzuć to zdjęcie ekranu po zawieszeniu systemu.


(Osiol1) #3

Wątpię że to przegrzewająca się karta graficzna, to sie dzieje po minucie od uruchomienia systemu Windows, gdy uruchamiam WOTa, iple lub Mozille. Nie wiem jak mam wstawić tutaj te zdjęcia. Gdzie je można wkleić???


(Przemek18) #4

Ewentualnie Dysk Twardy zaczyna odmawiać posłuszeństwa.Dodaj zrzuty z zakładki Health z Hd Tune http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Pro … 12177.html


(Osiol1) #5

Gdzie mam dodać te zrzuty?


(Longhorn2009) #6

gallery/album.php?album_id=20 tutaj albo choćby na fotosik.pl czy inny hosting obrazów.


(Osiol1) #7

Oto jak wyglądał ekran po zawieszeniu się systemu: http://imageshack.us/a/img543/9153/dsc08415p.jpg

Ale to już nie aktualne, kupiłem nową grafikę i wszytko wróciło do normy. Pozdrawiam.