Zawieszanie się TDU

Witam. Mój problem polega na tym, że gdy wychodzę z domu w Test Drive Unlimited, (niezależnie od tego jaki to dom i jaki samochód) mogę ujechać samochodem około 4-5 minut, po czym gra zawiesza się i po kilku minutach pojawia się bluescreen, restartuje się komputer. Mój komputer to:

Intel Core Duo E6550 2.33 Ghz, Nvidia GeForce 8600 GT, płyta główna Gigabyte GA-P35-DS3L, zasilacz ModeCom MC-350ATX 2.0 FPC 350W, Dysk Samsung HD321KJ 320 GB, RAM 1GB DDR2 Kingston KTC1G-UDIMM, system operacyjny Windows XP Service Pack 2. Problem utworzył się po zainstalowaniu patcha 1.66A.

Po usunięciu i ponownym zainstalowaniu TDU, (1.45A) problem niestety pozostał.

zainstaluj aktualne sterowniki do grafiki, zainstaluj ponownie grę, zainstaluj patcha 1.0, a następnie patcha 1.66a . powinno pomóc :slight_smile:

Niestety, nie mam teraz przy sobie gry, ale miałem najnowsze stery oraz te patche i właśnie wtedy zaczęło się właśnie to wywalanie :expressionless: :evil:

Jezeli używałeś cracka to faktycznie ten problem się pojawia

Mam mały zakres wiedzy komputerowej ale jeśli chodzi o to czy gra była oryginalna czy też nie to odpowiadam, iż gra to oryginał kupiony w Media Markt :wink:

może zasilacz sobie nie radzi. A pojawia się jakaś informacja o błędzie?

sorry za to że wątpiłem że masz orginał( ja też mam orginał i próbowałem z crackiem żeby płyty nie zniszczyć), bo z crackiem miałem takie problemy. Patcha 1.66a miałeś us czy pl?

A może problemem jest windows ?

Patch PL, żadnych informacji niestety nie ma, gra w pewnym momencie zacina się, potem na ok. 1 sekundę wyskakuje bluescreen, no i restart. Z tym zasilaczem to całkiem możliwe. A jaki zasilacz jest polecany?

Pracuję w sklepie komputerowym i do gf8600gt mniej niż 400w nie polecam.

Aha, dziękuję za poradę, będę działał :wink: :smiley: