Zawieszanie się Windowsa XP

MAm taki objaw, że pomimo iż mam świeżo uruchomiony Windows to po chwili (różnie od razu lub po około 3 min.) zaczyna świecić mi się na obudowie dioda sygnalizująca pracę dysku twardego, mimo, ze nic nie robię i charakterystycznego “skrobania” po dysku też nie słyszę. O ile samo to świecenie w sobie nie jest jeszcze takie złe to już to że czasem podczas tego świecenia zawiesza/zamraża mi się komputer na około 15-20 sec. po czym znowu powraca do normalności ale dioda nadal się pali cały czas. Czasem ta dioda gaśnie na chwilkę potem jednak znowu się zapala na długi czas. Czasem zawiesza się jak chę wykonać jakąś akcję np włączyć przeglądarkę lub film, a czasem sam z siebie.

Jakieś 6 miesięcy temu zmieniłem bebechy w kompie, oprócz karty grafiki. Dokupiłem też nowy dysk twardy na którym zainstalowałem Windows XP myślałem, że coś z dyskiem nie tak, chociaż od początku chodziło wszystko ok tylko od 3 miesięcy tak się zaczęło dziać. Teraz nawet po odpaleniu Windowsa z tamtego starego dysku też mam ten sam problem, mimo, że na tamtym systemie pracowałem ponad rok na starych bebechach i nic takiego lub innego złego się nie działo. Nie wiem co może być przyczyną czy w windzie się coś posypało czy fizycznie.

Oto logi z OTL: Plik OTL: http://wklej.org/id/754830/ Plik EXTRAS: http://wklej.org/id/754841/

Proszę o porady.

Zanim ktoś sprawdzi OTL, możesz podać log z autorunsa:

Optymalizacja autostartu

Proszę bardzo oto AutoRuns log.arn W momencie kiedy robiłem log dioda tylko mrugała a nie świeciła się cały czas.

Uruchom autorunsa i odznacz w:

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-36X Raid Configurer

-ISUSPM

-ISUSScheduler

-JMB36X IDE Setup

-Kernel and Hardware Abstraction Layer

-NUSB3MON

-QuickTime Task

-RoxioEngineUtility

HKLM\System\CurrentControlSet\Services

-AdobeFlashPlayerUpdateSvc

-Ati HotKey Poller

-ATI Smart

-DES2 Service

-IDriverT

-MozillaMaintenance

-OMSI download service

-ose

-Smart TimeLock

-Sony Ericsson PCCompanion

Przejdz na karte scheduled task i odznacz ten jeden wpis, następnie restart kompa, jakby cos nie działało a z czegoś korzystałeś to powiedz :wink:

Niestety zmiany nie przyniosły poprawy. Widocznie przyczyna lezy gdzie indziej.