Zawieszanie się z nienacka

Witam. Mam taki problem, jak próbuje pograć w jakąś gre to z nienacka zawiesza mi się komp, raz na sto razy uda się normalnie grać, tak się zawiesza że nie pomaga żadna kombinacja klawiszy, tylko reset, błąd jaki sie pojawia w podglądzie zdażeń to Service Control Manager co z tym moge zrobić ?? jakie dane jeszcze podać żebym mógł liczyć na pomoc,

Z góry bardzo dziękuje, wlcze już z tym po miesiąca ale nie mam odpowiedniej wiedzy żeby to pokonać

Wrzuć log z HijackThis i Silent Runners

dzieje się tak tylko podczas grania czy przy normalnej pracy też … ??

jak temp. ??

może to nie być wina systemu niema co szukać w logach, może byc to wina przegrzewania sie jakiegoś komponentu np.procesora jak mi sie grzał to komp sie zawieszał, a jak go przetaktowałem to zawieszał sie już na tescie pamięci lub wadliwej pamięci RAM

dzieje się to głównie podczas grania, ale we wszystkich grach nie ma wyjątków, temperatura w normie

Złączono Posta : 05.05.2006 (Pią) 22:32

Złączono Posta : 05.05.2006 (Pią) 22:45

CPU temp 42 C

System temp 39 C

W obu logach czysto :slight_smile:

To co mówi MDek jest teraz najbardziej prawdopodobne :slight_smile:

błąd wygląda tak : Service Control Manager

Nie można uruchomić usługi General Purpose USB Driver (adildr.sys) z powodu następującego błędu:

Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

Może to coś pomoże, jak nie trudno, dzięki za pomoc :slight_smile:

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Co do błędu:

Zobacz TUTAJ

Możesz kosmetycznie ciachnąć:

Sorki wielkie za tagi :frowning:

Po przejrzeniu postu co mi podałeś rozumiem że mam sprawdzić podpięcie wszystkiego ?? Może coś nie dochodzi ?